Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
25 Квітня 2024, 08:46:10

Увійти

google


Автор Тема: Юстування рефрактора  (Прочитано 2400 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Polaris

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1679
  • Подяк: 77
Юстування рефрактора
« : 14 Травня 2006, 13:47:09 »
. - .

На свою голову купив китайський телескоп рефрактор Конус-8 70/300.
Зображення зір, планет має розмитість нижче основного зображення.
Від азимутальної позиції окуляру зображення не залежить.
Без діагонального дзеркала така ж картина.
Почорніння труби зроблено, бликів ніяких.
Напевно діло в обєктиві, розкрутив, лінзи до оправи приклеїні намертво, може причина в них, сильно зажаті?
Допоможіть будь ласка :pain:
Записаний

S.Fire

  • Клуб Астрополіс, Адміністратор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11002
  • Подяк: 3496
  • Павло Пресняков
Re: Юстування рефрактора
« Відповідь #1 : 14 Травня 2006, 14:04:59 »
. - .

А на собрание клуба есть возможность принести? Посмотрели бы все вместе, что с ним не так.Обладаю аналогичным инструментом от Дипская и могу сказать, что отъюстировать мне его пока не удалось. Скорее всего чего-то можно достичь только изготовлением новой металической оправы с возможностью юстировки. Но стоит-ли овчинка выделки. Покрытие астероидом звезды я в него пронаблюдал вполне успешно.
Записаний
Мій сайт
Мій фотоальбом
Допоможу з обладнанням для відеоспостереження метеорів.

Polaris

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1679
  • Подяк: 77
Re: Юстування рефрактора
« Відповідь #2 : 14 Травня 2006, 15:43:01 »
. - .

А на собрание клуба есть возможность принести? Посмотрели бы все вместе, что с ним не так.Обладаю аналогичным инструментом от Дипская и могу сказать, что отъюстировать мне его пока не удалось. Скорее всего чего-то можно достичь только изготовлением новой металической оправы с возможностью юстировки. Но стоит-ли овчинка выделки. Покрытие астероидом звезды я в него пронаблюдал вполне успешно.
Дякую за відповідь, на жаль прийти на клуб я не зможу.
А Ви зуміли витягнути лінзи з оправи обєктива?
Я між склами не побачив 3 штирів для зазору.
Записаний

mihail

  • Клуб Астрополіс
  • Online Online
  • Повідомлень: 5400
  • Подяк: 615
Re: Юстування рефрактора
« Відповідь #3 : 14 Травня 2006, 16:47:23 »
. - .

А на собрание клуба есть возможность принести? Посмотрели бы все вместе, что с ним не так.Обладаю аналогичным инструментом от Дипская и могу сказать, что отъюстировать мне его пока не удалось. Скорее всего чего-то можно достичь только изготовлением новой металической оправы с возможностью юстировки. Но стоит-ли овчинка выделки. Покрытие астероидом звезды я в него пронаблюдал вполне успешно.
Дякую за відповідь, на жаль прийти на клуб я не зможу.
А Ви зуміли витягнути лінзи з оправи обєктива?
Я між склами не побачив 3 штирів для зазору.
Юстування об'єктива-ахромата дуже добре викладено у Максутова в "Изготовлении и исследовании астрономической оптики" на стор.266.
Це видання можно знайти у неті.
Але є нюанс: для юстування повинні бути у наявності три лепесточки з фольги, котрі лежать між компонентами об'єктиву.

Polaris

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1679
  • Подяк: 77
Re: Юстування рефрактора
« Відповідь #4 : 14 Травня 2006, 18:23:47 »
. - .

А на собрание клуба есть возможность принести? Посмотрели бы все вместе, что с ним не так.Обладаю аналогичным инструментом от Дипская и могу сказать, что отъюстировать мне его пока не удалось. Скорее всего чего-то можно достичь только изготовлением новой металической оправы с возможностью юстировки. Но стоит-ли овчинка выделки. Покрытие астероидом звезды я в него пронаблюдал вполне успешно.
Дякую за відповідь, на жаль прийти на клуб я не зможу.
А Ви зуміли витягнути лінзи з оправи обєктива?
Я між склами не побачив 3 штирів для зазору.
Юстування об'єктива-ахромата дуже добре викладено у Максутова в "Изготовлении и исследовании астрономической оптики" на стор.266.
Це видання можно знайти у неті.
Але є нюанс: для юстування повинні бути у наявності три лепесточки з фольги, котрі лежать між компонентами об'єктиву.
Дякую за посилання, проблема в тому що я не можу витягнути лінзи з оправи, вони туди приклені чи що?
Може хтось знаяк можна їх витягнути, оправа пласмасова
Записаний