Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
18 Квітня 2024, 03:24:26

Увійти

google


Автор Тема: Астрофест во Львове.  (Прочитано 20673 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

tlgleonid

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7245
  • Подяк: 818
Астрофест во Львове.
« : 29 Травня 2006, 12:43:04 »
. - .

Получил сегодня письмо такого содержания:
Перше повідомлення
Астрофест-2006

Шановні колеги!
З 28 липня по 1 серпня 2006 року на базі астрономічної обсерваторії Львівського університету відбудеться Астрофест-2006. Обсерваторія була заснована в 1769 році при Львівському університеті.  ( http://www.franko.lviv.ua/ao/index.html)

Організаційний комітет
Член-кор. НАН України, проф. Клим Іванович Чурюмов - президент Українського товариства аматорі астрономії, віце-президент Української астрономічної асоціації (Голова ОК)
Директор Львівської астрономічної обсерваторії, д.ф.м.н.. Новосядлий Б.С. (заст.Голови ОК)
Лариса Чубко (секретарь ОК)

Члени ОК:
Д.ф.м.н Лозицький В.Г. (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
К.ф.м.н. С.З. Малинич (Львівська астрономічна обсерваторія)
К.ф.м.н. Марсакова В. (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова)
К.б.н. Олександр Баранський (Ботанічний сад НАНУ)
Денис Свечкарьов (ХОЛА, Харків)
Дмитро Федотов  (ХОЛА, Харків)

Учасники можуть проживати в пансіонаті "Перлина Львова" (Брюховичі, ~500м від обсерваторії). Умови проживання: 2-х і 4-х місні номери, вартість 40 грн. за добу. Там же можна харчуватись: сніданки ~10 грн., комплексні обіди ~15 грн., вечері ~15грн.
На території АО Львівського університету також можна мешкати в наметах, харчуватися автономно або в пансіонаті "Перлина Львова"
Плануються екскурсії: По Львову автобус на 49 місць з екскурсоводом коштує  приблизно 200 грн./год.; екскурсія по замках ("Золота підкова") - приблизно 1200 грн. за поїздку.
Плануються наступні лекції для учасників:
1.Львівська астрономічна обсерваторія - 235 років заснування. Директор астрономічної обсерваторії, пров.наук.співроб. Новосядлий Б.С.
2.Моделі раннього Всесвіту. Наук. співроб. Апуневич С.Є.
3.Природа темної матерії. Мол.наук.співроб. Кулініч Ю.А.
4.WMAP - результати 3-х років вимірювань анізотропії реліктового випромінювання. Директор астрономічної обсерваторії, пров.наук.співроб. Новосядлий Б.С.
5.Глобальні варіації випромінювання Сонця (SOHO, KORONAS). Ст.наук.співроб. Стоділка М.І.
6.Вироджені кінцеві стадії еволюції зір. Зав.каф.астрофізики, проф. Ваврух М.В.
7.Відкриття позасонячних планет. Зав.каф.астрофізики, проф. Ваврух М.В.
8.Детектори космічних нейтрино. Доц.Мелех Б.Я.
9.Космічний телескоп ім.Габбла - 15 років досліджень (фільм). Доц.Мелех Б.Я.
10.Астрономічні спостереження із ПЗЗ камерами. Ст.наук.співроб. Малинич С.З.
11.Широкорозділені затемнювано-подвійні зорі типу Алголя як джерело високоточних даних про основні фізичні параметри зірок. Мол.наук.співроб. Касеркевич В.С.
12. Сатурн, його кільця та супутники очима космічних апаратів. Проф. К.І.Чурюмов
13. Нове про Сонце. Пров. н.с., д.ф.м.н., Лозицкий В.Г.
14. Розпад ядер комет. к.б.н.Баранський О.Р., проф. Чурюмов К.І.
15. Космічні місії до ядер комет. проф. Чурюмов К.І.
Попередня програма, умови участі та інша інформація про Астрофест-2006 буде в наступних повідомленнях та на web-сайті Українського товариства аматорів астрономії:
Для планування організаційних рішень просимо повідомити про Ваше бажання взяти участь в конференції до 1 липня 2006 г.
Організаційний внесок 50 гривень.
КОНТАКТНІ АДРЕСИ:
Реєстраційну форму учасника Астрофесту-2006 надсилайте на
електронну адресу: astrofest.utaa@mail.ru
Організаційний внесок переказувати на адресу: 04053, Київ, Астрономічна обсерваторія КНУ, вул. Обсерваторна 3. Л.С.Чубко
з організаційних питань звертатись до Лариси Чубко.
з питань програми конференції звертатись до Клима Івановича Чурюмова
В Інтернеті інформація про конференцію буде розташована на сайті УТАА за адресою: http://uavso.pochta.ru/UTAA.htm
                 REGISTRATION FORM

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Прізвище:

Ім’я:

Адреса:

Місто:

E-mail:

Номер телефону:
Оргкомітет
Записаний
Задокументировано наблюдение  >1500 Deepsky объектов.
ТАЛ75R, GSO 8" 1:4 +HEQ5Pro SynScan+ZWO ASI183MM+ZWO ASI178MM+PlayerOne Uranus C+фильтры R,V, 265мм и 415 мм Добсоны HandMade+o3+hb+uhc+...
FAQ по любительской астрономии

denis

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • Подяк: 19
  • УкрАстро (Харьков)
    • УкрАстро
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #1 : 29 Травня 2006, 16:36:04 »
. - .

Ну хоть отсюда я узнаЮ, что попал в оргкомитет этого мероприятия.  ???:hz:  Правда, я к тому времени уже третью неделю как в Чехии буду. Что ж, поживем - увидим.
Записаний
«Зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь»  Антуан де Сент-Экзюпери
--- 250 mm 1:5 Newtonian Dob, Astroimpex 12x50, Canon EOS 350D ---

Андрей-Чечако

  • Гість
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #2 : 29 Травня 2006, 18:25:23 »
. - .

Хорошо! Очень  :super: Хорошо :super:
Вот мэтры науки наконец покажут, как надо проводить астрофесты!
А у Димы с Денисом будет шанс учесть ошибки и пожелания (за одно и у рекламщиков и спонсоров).
А я постараюсь приехать (правда я не понял, кого именно приглашают :hz:)
Записаний

denis

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • Подяк: 19
  • УкрАстро (Харьков)
    • УкрАстро
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #3 : 29 Травня 2006, 19:49:29 »
. - .

Андрей, сразу внесу ясность по поводу шансов: у нас они буду не раньше сентября. К организации этого мероприятия ни я, ни Дима не имеем ни малейшего отношения! Более того, и присутствовать там у меня не будет возможности по причине отъезда в Чехию для участия в 41-м Международном молодежном астрономическом лагере.
Записаний
«Зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь»  Антуан де Сент-Экзюпери
--- 250 mm 1:5 Newtonian Dob, Astroimpex 12x50, Canon EOS 350D ---

eone

  • Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1266
  • Подяк: 37
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #4 : 29 Травня 2006, 20:05:08 »
. - .

Цитувати
Космічний телескоп ім.Габбла - 15 років досліджень (фільм).
Вот и из Хаббла сделали украинца  ;D
Записаний
3D-печать на заказ по готовым моделям и эскизам
Моторизированные слайдеры, платформы для круговой съемки и макро-рельсы

Чебуратор

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1506
  • Подяк: 76
  • Химик, он же циник...
    • Вселенная, Пространство, Время
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #5 : 29 Травня 2006, 22:04:14 »
. - .

Андрей, сразу внесу ясность по поводу шансов: у нас они буду не раньше сентября. К организации этого мероприятия ни я, ни Дима не имеем ни малейшего отношения! Более того, и присутствовать там у меня не будет возможности по причине отъезда в Чехию для участия в 41-м Международном молодежном астрономическом лагере.
А можно чуть поподробнее про этот лагерь? Где, когда, почём, как туда "залогиниться"? Я в середине августа тоже в Чехию собираюсь...
Записаний
Какие могут быть ракеты, когда на каждом чертеже вождя великого портреты рисует кульман сам уже? (© Л.Каганов)

tlgleonid

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7245
  • Подяк: 818
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #6 : 30 Травня 2006, 08:01:43 »
. - .

Ну хоть отсюда я узнаЮ, что попал в оргкомитет этого мероприятия.  ???:hz:  Правда, я к тому времени уже третью неделю как в Чехии буду. Что ж, поживем - увидим.
По моему на украине складывается забавная и грусная ситуация. В оргкомитет включают тех, кто попадется под руку, даже не спрашивая приедут ли они и согласны ли они быть в оргкомитете. А потом реальная нагрузка падает на одного-двух человек, которые просто не в состоянии решить все вопросы огранизации.
Записаний
Задокументировано наблюдение  >1500 Deepsky объектов.
ТАЛ75R, GSO 8" 1:4 +HEQ5Pro SynScan+ZWO ASI183MM+ZWO ASI178MM+PlayerOne Uranus C+фильтры R,V, 265мм и 415 мм Добсоны HandMade+o3+hb+uhc+...
FAQ по любительской астрономии

denis

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • Подяк: 19
  • УкрАстро (Харьков)
    • УкрАстро
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #7 : 30 Травня 2006, 09:48:10 »
. - .

Вот не надо обобщать! У нас эта ситуация практически искоренена уже года три тому назад! Или ты себя имеешь ввиду?!  :rofl:  Тебя включили потому, что ты судья Марафона Мессье. Если не согласен - мог бы заявить отвод после получения Первого информационного сообщения. Да, не все члена ОК работают непосредственно НА Форуме, но они все до единого задействованы в организации и подготовке. А что там у наших коллег по цеху - это их проблемы.

Володь - лагерь 5 августа уже заканчивается. А подробнее - сюда: www.iayc.org
Записаний
«Зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь»  Антуан де Сент-Экзюпери
--- 250 mm 1:5 Newtonian Dob, Astroimpex 12x50, Canon EOS 350D ---

tlgleonid

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7245
  • Подяк: 818
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #8 : 30 Травня 2006, 11:22:51 »
. - .

Тебя включили потому, что ты судья Марафона Мессье.
Любопытно узнать, а почему же тогда второго судью не включили (Плаксу Сергея?). И кто все таки судил марафон в третью ночь?

Если не согласен - мог бы заявить отвод после получения Первого информационного сообщения. Да, не все члена ОК работают непосредственно НА Форуме, но они все до единого задействованы в организации и подготовке.
Я не возражал и не возражаю. Но ко мне постоянно кто-то подходил, что бы узнать, когда будут отправлятся автобусы, где брать ключи и т.п. :)
Кстати, а куда делись Бердянцы?

А что там у наших коллег по цеху - это их проблемы.
Если вы в оргкомитете, следовательно это теперь и ваши проблемы тоже и за провалы в организации будут спрашивать и с вас. ;)
Записаний
Задокументировано наблюдение  >1500 Deepsky объектов.
ТАЛ75R, GSO 8" 1:4 +HEQ5Pro SynScan+ZWO ASI183MM+ZWO ASI178MM+PlayerOne Uranus C+фильтры R,V, 265мм и 415 мм Добсоны HandMade+o3+hb+uhc+...
FAQ по любительской астрономии

denis

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • Подяк: 19
  • УкрАстро (Харьков)
    • УкрАстро
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #9 : 30 Травня 2006, 13:29:08 »
. - .

А что там у наших коллег по цеху - это их проблемы.
Если вы в оргкомитете, следовательно это теперь и ваши проблемы тоже и за провалы в организации будут спрашивать и с вас. ;)

Вот уж не надейся! Если бы мы разговаривали с глазу на глаз - я бы тебе сказал, как это называется! >:(
Нечего чужые проблемы и чужие ляпы вешать на мою голову, и на Диму также. И не в твоей это компетенции определять, что является моей проблемой, а что - нет. Или я не прав?!

А те, кто хоть что-то понимают - спрашивать с нас ничего не будут, не беспокойся. Этим будут заниматься только те, кому просто повод найти надо.

И если меня с Димой из уважения или из еще каких-то соображений включили в этот Оргкомитет, я не считаю себя обязанным выступать с официальным опровержением, т.к. это будет элементарно нетактично по отношению к нашим коллегам. Кто умный - тот поймет и без лишних объяснений.
Записаний
«Зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь»  Антуан де Сент-Экзюпери
--- 250 mm 1:5 Newtonian Dob, Astroimpex 12x50, Canon EOS 350D ---

tlgleonid

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7245
  • Подяк: 818
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #10 : 30 Травня 2006, 14:21:16 »
. - .

И если меня с Димой из уважения или из еще каких-то соображений включили в этот Оргкомитет, я не считаю себя обязанным выступать с официальным опровержением, т.к. это будет элементарно нетактично по отношению к нашим коллегам. Кто умный - тот поймет и без лишних объяснений.
Ну хорошо, я то знаю, как обстоит ситация на самом деле. А представь себе, что кто-то из новых людей прочтет это сообщение. И к кому он будет обращаться, что бы узнать подробности мероприятия? Я конечно не в силах переломать ситауцию, но хотелось бы что-бы при организации любого мероприятия можно было бы знать, к кому нужно обращаться и в состав оргкомитета были включены именно те люди, которые организацией мероприятия занимаются. Для уважаемых людей, вроде вас с Димой, есть другая формулировка - почетный гость или что-то подобное.

Большая просьба обращать внимание на смайлики и не воспринимать шуточные высказывания в штыки, а относится к ним с должным юмором

Вопрос ко всем: Кто знает хоть что-то об этом мероприятии? Какие условия на базе?
« Останнє редагування: 30 Травня 2006, 14:25:37 від tlgleonid »
Записаний
Задокументировано наблюдение  >1500 Deepsky объектов.
ТАЛ75R, GSO 8" 1:4 +HEQ5Pro SynScan+ZWO ASI183MM+ZWO ASI178MM+PlayerOne Uranus C+фильтры R,V, 265мм и 415 мм Добсоны HandMade+o3+hb+uhc+...
FAQ по любительской астрономии

denis

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • Подяк: 19
  • УкрАстро (Харьков)
    • УкрАстро
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #11 : 30 Травня 2006, 16:52:20 »
. - .

Ну хорошо, я то знаю, как обстоит ситация на самом деле. А представь себе, что кто-то из новых людей прочтет это сообщение. И к кому он будет обращаться, что бы узнать подробности мероприятия?

з організаційних питань звертатись до Лариси Чубко.
з питань програми конференції звертатись до Клима Івановича Чурюмова
В Інтернеті інформація про конференцію буде розташована на сайті УТАА за адресою: http://uavso.pochta.ru/UTAA.htm

Леня, ты сам ответил на свое же замечание!
Записаний
«Зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь»  Антуан де Сент-Экзюпери
--- 250 mm 1:5 Newtonian Dob, Astroimpex 12x50, Canon EOS 350D ---

tlgleonid

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7245
  • Подяк: 818
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #12 : 31 Травня 2006, 12:18:44 »
. - .

На сайт зайти не получается, как связаться с Ларисой Чубко я не знаю. Да и не только меня волнуют наверно эти вопросы
Записаний
Задокументировано наблюдение  >1500 Deepsky объектов.
ТАЛ75R, GSO 8" 1:4 +HEQ5Pro SynScan+ZWO ASI183MM+ZWO ASI178MM+PlayerOne Uranus C+фильтры R,V, 265мм и 415 мм Добсоны HandMade+o3+hb+uhc+...
FAQ по любительской астрономии

denis

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • Подяк: 19
  • УкрАстро (Харьков)
    • УкрАстро
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #13 : 31 Травня 2006, 16:51:41 »
. - .

Ну а я тут причем? Где ты видел мой адрес в списке контактов?!  :gigi:
Пиши сразу Климу Ивановичу - не ошибешься! ;)
« Останнє редагування: 31 Травня 2006, 16:54:58 від DF »
Записаний
«Зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь»  Антуан де Сент-Экзюпери
--- 250 mm 1:5 Newtonian Dob, Astroimpex 12x50, Canon EOS 350D ---

tlgleonid

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7245
  • Подяк: 818
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #14 : 31 Травня 2006, 17:04:34 »
. - .

Ну а я тут причем? Где ты видел мой адрес в списке контактов?!  :gigi:
Ты Денис тут совсем нипричем и об этом ты уже сказал. Если бы ты был в теме, я бы обязательно тебе позвонил. А так я написал "Вопрос ко всем".

Пиши сразу Климу Ивановичу - не ошибешься! ;)
Бесполезная затея. У К.И. Информации не больше, чем тут приведено.
Записаний
Задокументировано наблюдение  >1500 Deepsky объектов.
ТАЛ75R, GSO 8" 1:4 +HEQ5Pro SynScan+ZWO ASI183MM+ZWO ASI178MM+PlayerOne Uranus C+фильтры R,V, 265мм и 415 мм Добсоны HandMade+o3+hb+uhc+...
FAQ по любительской астрономии

Чебуратор

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1506
  • Подяк: 76
  • Химик, он же циник...
    • Вселенная, Пространство, Время
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #15 : 01 Червня 2006, 15:28:18 »
. - .

Володь - лагерь 5 августа уже заканчивается. А подробнее - сюда: www.iayc.org
Спасибо... Дороговато там у них, конечно... А по возрасту ограничения очень жёсткие? 34 - это всё-таки не 24! Если я правильно понял - этот лагерь каждый раз в другой европейской стране. Собственно, куда-то помимо Чехии было бы даже интереснее съездить.

Как добираться планируете? Автобусом до Оломоуца?
Записаний
Какие могут быть ракеты, когда на каждом чертеже вождя великого портреты рисует кульман сам уже? (© Л.Каганов)

denis

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • Подяк: 19
  • УкрАстро (Харьков)
    • УкрАстро
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #16 : 01 Червня 2006, 22:09:42 »
. - .

Да, по возрасту ограничения жесткие, отсутствуют только для лидеров (типа организаторов). Дороговато, но мне уже второй год гранты дают, так что вот и стараюсь себе позволить это удовольствие - общение достаточно полезное, плюс места интересные посмотреть. А добираться... Еще толком не решил, может и до Праги - там ребята перед лагерем встретиться решили. А в Чехии еще ни разу не был, хочется посмотреть на столицу.
Записаний
«Зорко одно лишь сердце. Самого главного глазами не увидишь»  Антуан де Сент-Экзюпери
--- 250 mm 1:5 Newtonian Dob, Astroimpex 12x50, Canon EOS 350D ---

LOZA

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5870
  • Подяк: 91
  • Per aspera ad astra!
    • АСТРОПОЛИС
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #17 : 22 Червня 2006, 10:56:11 »
. - .

Перше повідомлення
Астрофест-2006
(доповнене)

Шановні колеги!
З 28 липня по 1 серпня 2006 року на базі астрономічної обсерваторії Львівського університету відбудеться Астрофест-2006. Обсерваторія була заснована в 1769 році при Львівському університеті.  ( http://www.franko.lviv.ua/ao/index.html)

Організаційний комітет
Член-кор. НАН України, проф. Клим Іванович Чурюмов - президент Українського товариства аматорів астрономії, віце-президент Української астрономічної асоціації (Голова ОК)
Директор Львівської астрономічної обсерваторії, д.ф.-м.н. Новосядлий Б.С. (заст. Голови ОК)
Лариса Чубко (секретар ОК)

Члени ОК:
Д.ф.-м.н Лозицький В.Г. (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
К.ф.-м.н. Малинич С.З. (Львівська астрономічна обсерваторія)
К.ф.-м.н. Марсакова В. (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова)
К.б.н. Олександр Баранський (Ботанічний сад НАНУ)
Денис Свечкарьов (ХОЛА, Харків)
Дмитро Федотов  (ХОЛА, Харків)

Учасники можуть проживати в пансіонаті "Перлина Львова" (Брюховичі, ~500м від обсерваторії). Умови проживання: 2-х і 4-х місні номери, вартість 40 грн. за добу. Там же можна харчуватись: сніданки ~10 грн., комплексні обіди ~15 грн., вечері ~15грн.
На території АО Львівського університету також можна мешкати в наметах, харчуватися автономно або в пансіонаті "Перлина Львова".
Плануються екскурсії: по Львову автобус на 49 місць з екскурсоводом коштує  приблизно 200 грн./год.; екскурсія по замках ("Золота підкова") - приблизно 1200 грн. за поїздку.
Як проїхати до Астрономічної обсерваторії ЛНУ?
 від автовокзалу - тролейбусом  № 5 до кінцевої зупинки (вул. Ш. Руставелі), тут же пересісти на маршрутне таксі № 13 або 86. Маршруткою їхати до санаторію "Львів" (Брюховичі). Звідти пішки до астрономічної обсерваторії (~ 15 хв.).
База відпочинку "Перлина Львова" знаходиться ближче праворуч по ходу (див. карту).
 Від залізничного вокзалу - трамваєм № 9 або 9а до зупинки вул. Зелена. Тут перейти дорогу й сісти на маршрутне таксі
№ 13, 86 в бік Брюховичів.
 
Вартість проїзду в електротранспорті - 50 коп., маршрутне таксі - 1 грн.
Карта околиць с. Брюховичі
 
Плануються наступні лекції для учасників:
1.Львівська астрономічна обсерваторія - 235 років заснування. Директор астрономічної обсерваторії, пров.наук.співроб. Новосядлий Б.С.
2.Моделі раннього Всесвіту. Наук. співроб. Апуневич С.Є.
3.Природа темної матерії. Мол.наук.співроб. Кулініч Ю.А.
4.WMAP - результати 3-х років вимірювань анізотропії реліктового випромінювання. Директор астрономічної обсерваторії, пров.наук.співроб. Новосядлий Б.С.
5.Глобальні варіації випромінювання Сонця (SOHO, KORONAS). Ст.наук.співроб. Стоділка М.І.
6.Вироджені кінцеві стадії еволюції зір. Зав.каф.астрофізики, проф. Ваврух М.В.
7.Відкриття позасонячних планет. Зав.каф.астрофізики, проф. Ваврух М.В.
8.Детектори космічних нейтрино. Доц.Мелех Б.Я.
9.Космічний телескоп ім.Габбла - 15 років досліджень (фільм). Доц.Мелех Б.Я.
10.Астрономічні спостереження із ПЗЗ-камерами. Ст.наук.співроб. Малинич С.З.
11.Широкорозділені затемнювано-подвійні зорі типу Алголя як джерело високоточних даних про основні фізичні параметри зірок. Мол.наук.співроб. Касеркевич В.С.
12. Сатурн, його кільця та супутники очима космічних апаратів. Проф. К.І.Чурюмов
13. Нове про Сонце. Пров. н.с., д.ф.-м.н., Лозицький В.Г.
14. Розпад ядер комет. к.б.н.Баранський О.Р., проф. Чурюмов К.І.
15. Космічні місії до ядер комет. проф. Чурюмов К.І.
16. Світ змінних зір. Проф. Андронов І.Л.
Додаткова інформація про Астрофест-2006 буде в наступних повідомленнях та на web-сайті Українського товариства аматорів астрономії.
Для планування організаційних рішень просимо повідомити про Ваше бажання взяти участь в конференції до 10 липня 2006 г.
Організаційний внесок 50 гривень.
КОНТАКТНІ АДРЕСИ:
Реєстраційну форму учасника Астрофесту-2006 надсилайте на
електронну адресу: astrofest.utaa@mail.ru
Організаційний внесок переказувати на адресу: 04053, Київ, Астрономічна обсерваторія КНУ, вул. Обсерваторна 3. Л.С.Чубко
з організаційних питань звертатись до Лариси Чубко.
з питань програми конференції звертатись до Клима Івановича Чурюмова
В Інтернеті інформація про конференцію буде розташована на сайті УТАА за адресою: http://uavso.pochta.ru/UTAA.htm
РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Прізвище:

Ім’я:

Адреса:

Місто:

E-mail:

Номер телефону:
Записаний
Ньютон 200мм.EQ-5 (полный фарш) Ньютон 150 мм ЕQ3-2  130мм ЕQ3-1 Ньютон.

tlgleonid

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7245
  • Подяк: 818
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #18 : 22 Червня 2006, 11:08:09 »
. - .

"База відпочинку "Перлина Львова" знаходиться ближче праворуч по ходу (див. карту)."
"Карта околиць с. Брюховичі"
А где карты?
Записаний
Задокументировано наблюдение  >1500 Deepsky объектов.
ТАЛ75R, GSO 8" 1:4 +HEQ5Pro SynScan+ZWO ASI183MM+ZWO ASI178MM+PlayerOne Uranus C+фильтры R,V, 265мм и 415 мм Добсоны HandMade+o3+hb+uhc+...
FAQ по любительской астрономии

martalex

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4677
  • Подяк: 70
Re: Астрофест во Львове.
« Відповідь #19 : 22 Червня 2006, 11:23:32 »
. - .

А причем тут БОТАНИЧЕСКИЙ САД?  :shuffle: :rofl:
Записаний