Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
19 Квітня 2024, 13:34:39

Увійти

google


Автор Тема: Помогите разобраться с нюансами ньютона sw1309  (Прочитано 1651 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

tolisum

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 67
  • Подяк: 0
  • sw909AZ3 1309 tasco 6.5x30 Canon A 630

Стал обладатилем нютона sw1309 появилось много вопросов и нестыковок.
1.Я хоть что то у нево увижу лутче чем в sw909?(в заводском варианте)
2. Насколько я знаю на сферу нужно относительное отверствие 8-8.5   насколько плохо работает такая муть з отн. отверствием 7? Естьт ли смысл удлинять фокус до 1070 (8.2)если да то что я получу лутчего и какие проблеми могуть возникнуть (например з фокусером(не в плане перемещения!) вроде нету больше з чем)
3.Если брать два одинакових телескопа например 130мм диаметром один фокус 650 другой 1000 будеть ли разница в яркости дипов?(в общем и з одинаковым выходным зрачком)
4.Можно ли главное и диагональное дзеркало протирать LENSPEN (пятна не все дзеркало)без последствий хто то пробовал?
5.Где достать дистилированую воду в большых количества, тодостаточно воды  для очистки от пыли? Спирт пищевой оставляет розводи на пласмасе стекле както стремно им мыть.
6.Ктото пробовал пилить паук 1309 хочу спелить выступающие края за диагонать и поставить розтяжки по менше, Годитса ли тот метал на пиление пилой по металу или(стирание-пиление болгаркой) и сверление в нем дыр под розтячки?
7.Разобрал барлоу тепер незнаю какой стороной всавить линзу одна гладкая другая вогнутая внутрь поставил вогнутой стороной в сторону глаза правильно?
8.Хочу отюстировать есть какието нюанси сколько крутить юстировочные и фиксирущие болты (всмисле чтоб сильно торчали или мало а то есть предположение что может плохо держатса зеркало если сильно накрутить)
« Останнє редагування: 17 Січня 2012, 19:06:12 від tolisum »
Записаний

d_w

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3070
  • Подяк: 100
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #1 : 17 Січня 2012, 00:51:40 »
. - .

1.----
2.----
3.----
7. Риторический вопрос - Разбирал зачем???
4;5;6;8: а может все оставить и просто наблюдать?

Записаний
Нас окружают идиоты
тесней сжимая полукруг...

SP

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4626
  • Подяк: 1241
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #2 : 17 Січня 2012, 05:31:57 »
. - .

Цитувати
а может все оставить и просто наблюдать?
А высвободившееся время посвятить изучению русского или украинского. См п. 2.6 Правил Форума.
Записаний

achaika

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 523
  • Подяк: 11
  • Чайка Олександр
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #3 : 17 Січня 2012, 07:31:40 »
. - .

1.Тут Вам и карты в руки, поскольку Вы являетесь обладателем обеих телескопов - проведите сравнительное тестирование и опубликуйте результаты.
2.Теоретически качество будет выше. Но трудоемкость увеличение фокусного расстояния будет сравнима с созданием нового зеркала.
3.Будет разница в величине поля зрения - у короткофокусного объектива оно больше.
4.?
5.Может в магазине автозапчастей.
6.Обпиливали напильником пятак паука до диаметра держателя диагонального зеркала и растяжки до толщины 2 мм. Об этом была тема на одном из российских форумов, результат экспериментатора не очень порадовал. Лично я менял заводской паук на однолучевую стойку - особых улучшений не заметил.
7.Я пробовал и так и эдак - одинаково очень посредственное качество изображения.
8.3 мм достаточно.

а может все оставить и просто наблюдать?
:)

P.S. Включите в браузере проверку орфографии.
Записаний

Sergusha

  • Гість
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #4 : 17 Січня 2012, 08:48:23 »
. - .

2. Удлинять фокусное расстояние нет никакого смысла (затраты средств и времени, перемещение и замена узлов и деталей) и ради чего?
3. В яркости дипов "на глаз" разницы не будет, величина относительного отверстия важна при астрофото.
5. Я покупаю воду на авторынке. Попробуйте сначала снять пыль спец. кистью.
7. Да, вогнутой стороной к глазу.
8. http://www.astronomy.ru/forum/index.php?topic=25339.0
Записаний


tolisum

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 67
  • Подяк: 0
  • sw909AZ3 1309 tasco 6.5x30 Canon A 630
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #5 : 17 Січня 2012, 10:26:53 »
. - .

  "изучению русского или украинского" думав помилок буде менше орфография в мене відключилась незнаю як включити.
   "Риторический вопрос - Разбирал зачем???"протерти лінзу заодно зачернити.
    Цікаві Ви люди все вам треба знати нічого без вашої згоди робити неможна.
 Раз я щось запитую значить для чогось воно мені потрібто?
   "проведите сравнительное тестирование" якбижто то було так просто ще нескоро це буде я знати радіти чи плакати хотілось би вже)  по наземних обєктах на око неперепльовує.
 Дякую за підказку за воду може б сам нездогадався.
2)Зрозуміло що продовжувати трубу(міняти паук) діло не вдячне(и мега результатів недасть як доб 8 ;D, але якщо хоть якась буде різниця то можна попробувати, я так і непочув повну відповідь, паук робити треба полюбому бо з таким парусом по планетах непостріляєш це точно , та й фокус зменьшений мабуть незадіяна вся площать дзеркала ци в чому недуга?

"Обпиливали напильником  паука  и растяжки" щось я незнайшов такого може хто має силку чи памятае який то форум.?
  Шось я недогадавля до такого це непогана альтернатива новим розтяжкам Якшо всежтаки прийтедся нові робити то 3 чи 4 краще буде в плані простоти встановлення і міцності кріплення ?
Записаний

d_w

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3070
  • Подяк: 100
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #6 : 17 Січня 2012, 10:28:20 »
. - .

Раз я щось запитую значить для чогось воно мені потрібто?

Тогда в таком тоне веди диалог с гуглом.
Записаний
Нас окружают идиоты
тесней сжимая полукруг...

tolisum

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 67
  • Подяк: 0
  • sw909AZ3 1309 tasco 6.5x30 Canon A 630
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #7 : 17 Січня 2012, 10:32:10 »
. - .

мене це просто вже дістає малехо завжди одна картина ::), таке враження що додуматись неможливо вища математика. ??? Коли сам пишеш незамічає просто коли пишеш мяхко кажучи незовсім коректно ;D, як це виглядає зі сторони. :clouds:
« Останнє редагування: 17 Січня 2012, 10:37:11 від tolisum »
Записаний

Alone_Ghost

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2035
  • Подяк: 268
  • Самое непостижимое в мире - то, что он постижим.
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #8 : 17 Січня 2012, 11:41:35 »
. - .

автор, вы в школе то на каком языке учились? не "олбанцкий" часом. имейте уважение к людям. вы спросили-вам намекнули. или тут тоже высшая математика нужна, чтоб понять намек? бесплатный совет-купите книжку по оптике и почитайте какие линзы, зеркала бывают и каким образом применяются.
Записаний

achaika

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 523
  • Подяк: 11
  • Чайка Олександр
Записаний

tolisum

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 67
  • Подяк: 0
  • sw909AZ3 1309 tasco 6.5x30 Canon A 630
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #10 : 17 Січня 2012, 19:03:16 »
. - .

Я уже давно все ето перечитал тут вопрос не про лутче а про доработку чтоб было лутче (верней про лутче тоже но не втом плане выбора как там написано, а вплане исключительно возможностей на небе)
Не ну я так больше немогу ну я неадекват саме видете :'(
« Останнє редагування: 18 Січня 2012, 09:22:49 від tolisum »
Записаний

niknik

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1502
  • Подяк: 223
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #11 : 17 Січня 2012, 19:20:02 »
. - .

Я уже давно все ето перечитал тут вопрос не про лутче а про доработку чтоб было лутче
Не ну я так больше немогу ну я неадекват саме видете :'(

 Эт, точно  :rofl:
Записаний
ШК Meade 10", Ньютон ZAP-8", Celestron SkyMaster 15x70, Canon 40D, EQ-5М, SM-35

tolisum

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 67
  • Подяк: 0
  • sw909AZ3 1309 tasco 6.5x30 Canon A 630
Re: Помогите разобраться с нюансами ньютона sw1309
« Відповідь #12 : 19 Січня 2012, 13:54:34 »
. - .

Як юстировати второчку потрібно спочатку ослабити центральний болт, підкрутити 3 регульовані і закрутити центртальний чи як?
Записаний

Igric

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 684
  • Подяк: 0
  • Забанений!
  • E=mc2 - раньше любили слушать........
Re: Помогите разобраться с нюансами ньютона sw1309
« Відповідь #13 : 19 Січня 2012, 14:16:40 »
. - .

Як юстировати второчку потрібно спочатку ослабити центральний болт, підкрутити 3 регульовані і закрутити центртальний чи як?


Так.
Записаний
Canon 60d. QHY-5.    ШК Мид-8, Ньютон 218/5,7 Доб-Немец. ТАЛ-100R , Мицар 110/7,3; бинокль Astroimpex 12*60  Обьективы: МС-ЗМ-5СА(500/8), Таир-3S(4.5/300),  Юпитер 21(200/4).        
Не дорого меняю зеленые пиксели на красные.

Costick

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 251
  • Подяк: 0
Re: помогите разобратса з нюансами нютона sw1309
« Відповідь #14 : 19 Січня 2012, 14:30:29 »
. - .

 
2)Зрозуміло що продовжувати трубу(міняти паук) діло не вдячне(и мега результатів недасть як доб 8 ;D, але якщо хоть якась буде різниця то можна попробувати, я так і непочув повну відповідь, паук робити треба полюбому бо з таким парусом по планетах непостріляєш це точно , та й фокус зменьшений мабуть незадіяна вся площать дзеркала ци в чому недуга?
Для того, щоб збільшити фокусну відстань потрібно перенатерти головне дзеркало на інший фокус, а потім нанести нове покриття. Якщо щось таке затівати, то краще вже одразу параболу натерти.
Записаний
Astroimpex 12x60; Sky-Watcher DOB8 Pyrex

tolisum

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 67
  • Подяк: 0
  • sw909AZ3 1309 tasco 6.5x30 Canon A 630
Re: Помогите разобраться с нюансами ньютона sw1309
« Відповідь #15 : 19 Січня 2012, 18:35:08 »
. - .

Цитувати
Для того, щоб збільшити фокусну відстань потрібно перенатерти головне дзеркало на інший фокус, а потім нанести нове покриття. Якщо щось таке затівати, то краще вже одразу параболу натерти.
1)Хіба? ящось нічого вже нерозумію я думав що  там свера яку замість довжини труби з фокусом  1000-1100 (1/8) зробили 900 з ламбдою (1/4) і подовжити трубу на 10-15см вирішить цю проблему?
А так як ви кажете там недо перабола чи пере свера ;D знорамльною лямбдою(1/6-1/8), тоді нічого міняти непотрібно, але чомуть хають чей телеском за недо сверу в чому тоді проблема поясніть нерозумію
2)що дае лямбда?, 1\16 краща за 1\8 краща за 1\4 як я розумію.
3)наскільки туго затягувати три фіксуючі болти (ГЗ)?
4)як зняти головне дзеркало з телескопу 1309 ? потрібно тільки 4 болти розкручувати і разом звсіею оправою(рис.А) знімати чи тільки можна 3 фіксуючи болти викрутити и витянути диск з зеркалом(рис.В)
Вариант В боюсь що зеркало може бути неприкріплене невидно кріплення
Вариант А зібрати проблема гайки наживити нереально.
Фото телескопу 1149
 
Записаний

igon

  • Гість
Re: Помогите разобраться с нюансами ньютона sw1309
« Відповідь #16 : 19 Січня 2012, 19:05:16 »
. - .

Конечно же вариант А,откручиваете болты и вынимаете зеркало вместе с оправой,там резьба нарезана на оправе не какие гайки потом наживлять не надо.
Записаний

achaika

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 523
  • Подяк: 11
  • Чайка Олександр
Re: Помогите разобраться с нюансами ньютона sw1309
« Відповідь #17 : 19 Січня 2012, 21:15:44 »
. - .

Не знаю як на SW 1149, але на SW 1309 варіант А вибирати  не рекомендую. Використовуйте варіант В. Тільки не переплутайте гвинти. На малюнку відмічені ті , які потрібно викручувати.
« Останнє редагування: 19 Січня 2012, 22:09:18 від achaika »
Записаний

smart

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1287
  • Подяк: 0
  • )
Re: Помогите разобраться с нюансами ньютона sw1309
« Відповідь #18 : 19 Січня 2012, 22:03:29 »
. - .

Топикстартер Уважайте украинский язык.

РЕбята не кормите тролля. Уважайте себя.   ;)

или ничего сами не догоняете ?  :spy:


Модеры приснули ? или как всегда в засаде.

Ну тогда я за поп корном.
  ;D
Записаний
Самый страшный сон Любителя Астрономии: снится ему, что он умер, а жена продаёт его астробарахло по той цене, которую он ей называл.

tolisum

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 67
  • Подяк: 0
  • sw909AZ3 1309 tasco 6.5x30 Canon A 630
Re: Помогите разобраться с нюансами ньютона sw1309
« Відповідь #19 : 19 Січня 2012, 23:11:58 »
. - .

Неспорю є трохи тролинга но це тільки від того цо нема відкритої информації, який форум нечитаєш  відповідають переважно тролі а на перших сторінках немає факів нето щоб толкових їх просто немає. А що коштує його написати та майже нічого проти того щоб постійно повторюватись на подібних темах.

Що ви вчепились до моєї Каліграфії в мене дивіз важлива суть а не дорога до неї,щоб правильно писати тре добре вчитись і постійно писати як бачите в мене з цим були проблеми а коректора помилок немає в макстроні.

Ну здаєтся все зі всім розібрався залишилось одне питання до Оптиків про сферу и фокус и лямбду.
Зніму на днях зеркало поміряю фокус.
Записаний