Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
25 Квітня 2024, 14:18:27

Увійти

google


Автор Тема: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope  (Прочитано 1241 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ACh

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 66
  • Подяк: 34
Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« : 16 Січня 2013, 15:03:45 »
. - .

З'явилась можливість придбати такий девайс за 1000 грн, стан 5-: http://www.amazon.com/Bushnell-Northstar-Motorized-Telescope-Output/dp/B0001GMIS0
Місце спостереження: балкон, суто - лунно-планетний візуал...
Варто чи не варто такий брати, яка якість оптики в телескопах цієї марки, і чи не буде сильна ХА на збільшеннях 1.6-2D. Хто стикався з Bushnellam-и, відгукніться!
Записаний
З повагою, Андрій.

KozarY

  • Гість
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #1 : 16 Січня 2013, 15:22:39 »
. - .

во первых, наблюдение с балкона - это зло. Весь интерес к астрономии обламает. Уж тем более на 2D увеличении
Записаний

And_NDA

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2960
  • Подяк: 48
  • Bu benim kizim
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #2 : 16 Січня 2013, 16:14:22 »
. - .

З'явилась можливість придбати такий девайс за 1000 грн, стан 5-: http://www.amazon.com/Bushnell-Northstar-Motorized-Telescope-Output/dp/B0001GMIS0
Місце спостереження: балкон, суто - лунно-планетний візуал...
Варто чи не варто такий брати, яка якість оптики в телескопах цієї марки, і чи не буде сильна ХА на збільшеннях 1.6-2D. Хто стикався з Bushnellam-и, відгукніться!
Все это, несмотря на марку, злостные китиайские жужжалки с убогими китай-мелкоМАКами! Если планетно-лунный визуал, то зачем жужжалка, вот чего не пойму - Луна и планеты они большие, навестись на них и с городского балкона раз плюнуть. А как инструмент для дипов (и вообще как "инструмент"  :rofl:) китаймелкоМАК просто крайне убог. Одна радость, что цена бросовая, тыща гривасей туда (в смысле на мусор) вместо 400+ у.е. (с пересылкой) по ссылке - то и вся радость... ;)
Да, ХА конечно ж не будет (ну, окуляры если только захроматят) - такая у него система, но все остальное не цимус скорее всего будет.
Записаний
Паук на доб 10", кучка искателей и экстендеров см. на Барахолке! , рефрактор Apogee 90 мм. на AZ-3-6, бинокли 7х35, 7х50.

nechimir

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 789
  • Подяк: 0
  • Владимир
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #3 : 16 Січня 2013, 16:34:12 »
. - .

за 1000гр,скорей всего одна труба,а если полностью,то очень выгодная покупка)
Записаний

ACh

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 66
  • Подяк: 34
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #4 : 16 Січня 2013, 17:00:10 »
. - .

та ні,  1000 - за все..
в-принципі, мені не потрібна база даних на 20000 обєктів при такій апертурі ;) .. ну і автонаведення також
а от Go-To  б не помішала.. колись я користувався БШР на балконі, і досліджував Місяць при збільшеннях > 2D
ось і вирішив відродити давнє хоббі.
Є ще можливість за 1000 sw 909eq2, але він довший за БШР, який ледве поміщався на балконі
Записаний
З повагою, Андрій.


nechimir

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 789
  • Подяк: 0
  • Владимир
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #5 : 16 Січня 2013, 17:05:52 »
. - .

та ні,  1000 - за все..
в-принципі, мені не потрібна база даних на 20000 обєктів при такій апертурі ;) .. ну і автонаведення також
а от Go-To  б не помішала.. колись я користувався БШР на балконі, і досліджував Місяць при збільшеннях > 2D
ось і вирішив відродити давнє хоббі.
Є ще можливість за 1000 sw 909eq2, але він довший за БШР, який ледве поміщався на балконі
909 с оч. хорошей оптикой,и тоже очень низкая цена,можно высунуть его в окно,если не помещается)
Записаний

ACh

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 66
  • Подяк: 34
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #6 : 16 Січня 2013, 17:45:29 »
. - .

Може й дісно ну його нафіг цей Go-To і спробувати примостити на балконі 909..
а по поводу Bushnell знайшов в неті мабуть єдиний відгук господаря такого Мака:
http://www.cloudynights.com/item.php?item_id=2355
Записаний
З повагою, Андрій.

nechimir

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 789
  • Подяк: 0
  • Владимир
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #7 : 16 Січня 2013, 18:05:07 »
. - .

Може й дісно ну його нафіг цей Go-To і спробувати примостити на балконі 909..
а по поводу Bushnell знайшов в неті мабуть єдиний відгук господаря такого Мака:
http://www.cloudynights.com/item.php?item_id=2355
Отзыв вроде положительный...но.....смотреть вам,мелкие Маки разве что только по планетам,о 909 негативных отзывов вообще нету,проверенный,хороший аппарат,тем более за такие деньги,созреете на более апертурестый сетап,сможете спокойно его продать без напряга не потеряв в цене,а судя по этой цене еще и наварив :gigi:,на счет монтировки,тут уж кому как,говорят,что Еку 2 не сильно устойчивая и на балконе не очень удобно ей пользоваться...
Записаний

ACh

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 66
  • Подяк: 34
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #8 : 16 Січня 2013, 18:36:47 »
. - .

Про Еку-2 знаю, в мене на дачі 13065eq2 прописаний ;D але перевозити його трохи проблематично, та й начитався я про негативні моменти спостереження в Ньютони на балконах (вплив турбулентних потоків)
вот і захотілося щось компактне і більш "герметичне" для спостережень в місті
« Останнє редагування: 16 Січня 2013, 18:41:43 від ACh »
Записаний
З повагою, Андрій.

alkor

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 91
  • Подяк: 1
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #9 : 17 Січня 2013, 12:22:11 »
. - .

Може й дісно ну його нафіг цей Go-To і спробувати примостити на балконі 909..
а по поводу Bushnell знайшов в неті мабуть єдиний відгук господаря такого Мака:
http://www.cloudynights.com/item.php?item_id=2355
Отзыв вроде положительный...но.....смотреть вам,мелкие Маки разве что только по планетам,о 909 негативных отзывов вообще нету,проверенный,хороший аппарат,тем более за такие деньги,созреете на более апертурестый сетап,сможете спокойно его продать без напряга не потеряв в цене,а судя по этой цене еще и наварив :gigi:,на счет монтировки,тут уж кому как,говорят,что Еку 2 не сильно устойчивая и на балконе не очень удобно ей пользоваться...
Для балкона идеально подойдёт 909-й на AZ3. Оптика трубы - отличная, нареканий нет! А монтировка - одна из спектра азимуталок SW имеет приводы мелких движений. Для балкона и тех целей, которые вы перед собой ставите, - самое оно! А с БШР было тесновато, т.к. он - экваториал. У 909-го труба всего на 10 см длиннее, но компактность монтировки AZ3 эту разницу компенсирует. Кроме того, AZ3 более устойчива, чем EQ1 и EQ2.
Записаний
Celestron Omni XLT 120 EQ5; SW BK 909 AZ3-2; МШР; БПЦ 8х30

And_NDA

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2960
  • Подяк: 48
  • Bu benim kizim
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #10 : 17 Січня 2013, 12:29:03 »
. - .

вот і захотілося щось компактне і більш "герметичне" для спостережень в місті
Монтування для балкону можна самому зробити (азимуталку) з дикти навіть, тут ідеї були. А таки краще рефрактор. Якщо гроші - це важливо/обмежено, то пишіть мені, підкажу по рефрактору 90/800 (або меньшому, відповідно дешевшому), на 1000+ можна мати 2 голих труби.  ;) Так розумію, що окуляри якісь Ви же маєте...
Записаний
Паук на доб 10", кучка искателей и экстендеров см. на Барахолке! , рефрактор Apogee 90 мм. на AZ-3-6, бинокли 7х35, 7х50.

Лунатик

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 367
  • Подяк: 19
  • Сергей, клуб «AstroDnepr», Днепропетровск
    • Тут меня можно найти
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #11 : 17 Січня 2013, 12:39:39 »
. - .

та ні,  1000 - за все..
в-принципі, мені не потрібна база даних на 20000 обєктів при такій апертурі ;) .. ну і автонаведення також
а от Go-To  б не помішала.. колись я користувався БШР на балконі, і досліджував Місяць при збільшеннях > 2D
ось і вирішив відродити давнє хоббі.
Є ще можливість за 1000 sw 909eq2, але він довший за БШР, який ледве поміщався на балконі
Був в мене на балконі (незасклений, але 80 см лише) і БШР, і 909 на еку-2. То можу сказати: якщо БШР поміщався і рівень незручності при цьому був прийнятний для вас - то й з 909 спостерігати зможете.
Записаний
Выражаю благодарность телескопу SW Dob8 retrak за предоставляемое небо. Горячий резерв Б8М×30. Спаренная зенитная установка Celestron20×80.

Все на борьбу с засветкой! Разбей фонарь - спаси любительскую астрономию!

ACh

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 66
  • Подяк: 34
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #12 : 17 Січня 2013, 15:48:36 »
. - .

всім дякую за відповіді і поради :beer:
сьогодні почав ходити на заняття гри на барабанах, хочу купити необхідний інвентар (метроном і ще одну штучку), так що покупка труби/телескопа поки що відкладається... та й неба нема і напевно найближчим часом не планується... з порад зробив висновок, що як буду купувати, то братиму трубу 80-90 мм, спробую її поставити на Еку-2, думаю влізеться... якщо ні, подивлюся в сторону az-3
Записаний
З повагою, Андрій.

nechimir

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 789
  • Подяк: 0
  • Владимир
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #13 : 17 Січня 2013, 15:49:47 »
. - .

всім дякую за відповіді і поради :beer:
сьогодні почав ходити на заняття гри на барабанах, хочу купити необхідний інвентар (метроном і ще одну штучку), так що покупка труби/телескопа поки що відкладається... та й неба нема і напевно найближчим часом не планується... з порад зробив висновок, що як буду купувати, то братиму трубу 80-90 мм, спробую її поставити на Еку-2, думаю влізеться... якщо ні, подивлюся в сторону az-3
;D :up:
Записаний

zemlekop

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11
  • Подяк: 0
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #14 : 03 Лютого 2013, 23:21:45 »
. - .

Тиждень назад я придбав за 950 грн Bushnell North Star 100/1300 MAK. За цей тиждень було лише два дні для спостережень. Сфотографував повний Місяць з окуляром 25 мм, На Юпітері добре видно полоси на диску при 50 кратному збільшенні. Зображення норма.Систему GOTO перевірити не вдалось.Система голосового сповіщення - китайські понти (чути тихо), потрібно ставити плату УНЧ для збільшення гучності. Шукач Red dot працює чудово. Наведення на об'єкт за допомогою двигунів - плавне . Дюралева альтазимутальна установка нормальна. Окуляр 4 мм, що йде в комплекті використовувати неможливо. Докупив простий окуляр 10 мм. Збільшення 130 раз - зображення норма. З об'єктива Индустар-96у виготовив ще один окуляр 50 мм. Тепер маю збільшення 26, 50, 130 раз. Цілком достатньо.
Напевно я придбав той самий телескоп до якого прицінювався автор цієї теми. Але він не купив, а я ризикнув і купив. Автор продажу навіть не заміряв апертуру телескопа МАК - в реалі вона виявилась не 90 мм, а 100 мм! Тому 950 грн за такий апарат - задарма...
Телескопом поки що задоволений, жду хороших умов для спостережень .
Записаний
Bushnell North Star 100/1300 GOTO

ACh

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 66
  • Подяк: 34
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #15 : 08 Лютого 2013, 14:02:48 »
. - .

Тиждень назад я придбав за 950 грн Bushnell North Star 100/1300 MAK. За цей тиждень було лише два дні для спостережень. Сфотографував повний Місяць з окуляром 25 мм, На Юпітері добре видно полоси на диску при 50 кратному збільшенні. Зображення норма.Систему GOTO перевірити не вдалось.Система голосового сповіщення - китайські понти (чути тихо), потрібно ставити плату УНЧ для збільшення гучності. Шукач Red dot працює чудово. Наведення на об'єкт за допомогою двигунів - плавне . Дюралева альтазимутальна установка нормальна. Окуляр 4 мм, що йде в комплекті використовувати неможливо. Докупив простий окуляр 10 мм. Збільшення 130 раз - зображення норма. З об'єктива Индустар-96у виготовив ще один окуляр 50 мм. Тепер маю збільшення 26, 50, 130 раз. Цілком достатньо.
Напевно я придбав той самий телескоп до якого прицінювався автор цієї теми. Але він не купив, а я ризикнув і купив. Автор продажу навіть не заміряв апертуру телескопа МАК - в реалі вона виявилась не 90 мм, а 100 мм! Тому 950 грн за такий апарат - задарма...
Телескопом поки що задоволений, жду хороших умов для спостережень .
Так, я дійсно хотів купити цей телескоп  ;D. Думав так, якщо це 100 мм - то це дійсно "золота рибка", а якщо 90 мм - то я б ще подумав.. Ну що ж поробиш, автор вказав в описі 90 мм, вот я і задумався :hz: А ви молодець, ваш приклад доказав, хто не ризикує, той не п'є шампанського :up:
Записаний
З повагою, Андрій.

And_NDA

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2960
  • Подяк: 48
  • Bu benim kizim
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #16 : 08 Лютого 2013, 14:14:02 »
. - .

Цитувати
Он закрыл глаза и сделал шаг назад.
- Прекрасный мех! — воскликнул он.
- Шутите! — сказала Эллочка нежно. — Это мексиканский тушкан.
- Быть этого не может. Вас обманули. Вам дали гораздо лучший мех. Это
шанхайские барсы.
Ну да! Барсы! Я узнаю их по оттенку. Видите, как мех играет на солнце!..
  :gigi:
Записаний
Паук на доб 10", кучка искателей и экстендеров см. на Барахолке! , рефрактор Apogee 90 мм. на AZ-3-6, бинокли 7х35, 7х50.

Konstantin

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 484
  • Подяк: 99
  • Константин Юдин, Харьков
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #17 : 12 Лютого 2013, 16:27:21 »
. - .

всім дякую за відповіді і поради :beer:
сьогодні почав ходити на заняття гри на барабанах!

 :up:

Поздравляю!!! Внимательно прочев рекомендации форумчан Вы сделали правильный выбор  :D
« Останнє редагування: 12 Лютого 2013, 16:51:27 від Konstantin »
Записаний
Астрограф Ньютон 15", f/4. Обсерватория в Харьковской области

ACh

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 66
  • Подяк: 34
Re: Bushnell NorthStar 3.5"/90mm Catadioptric Telescope
« Відповідь #18 : 15 Лютого 2013, 07:52:31 »
. - .

всім дякую за відповіді і поради :beer:
сьогодні почав ходити на заняття гри на барабанах!

 :up:

Поздравляю!!! Внимательно прочев рекомендации форумчан Вы сделали правильный выбор  :D
:)
Записаний
З повагою, Андрій.