Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
13 Травня 2024, 14:40:31

Увійти

google


Автор Тема: АСТРО виїзди  (Прочитано 19039 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
АСТРО виїзди
« : 16 Грудня 2013, 23:45:49 »
. - .

  Плануємо виїзди -виїжджаємо - звітуєм про враження
:SLA:
Це продовження закритої теми на міському форумі Житомира, де через флуд і подібне зернята інфи-фото розчинялись, як сльози в мутній воді (((.

Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #1 : 17 Грудня 2013, 01:41:29 »
. - .

Але про результати наших астровиїздів ми також майже ніколи й не звітували  :whatthehell:
Тому тут в хронологічному порядку я опишу зафіксовані нами астровиїзди за 2013р...
  а наступні будуть вже в онлайн-режимі  :SLA:

____________________
 Перші з зафіксованих астровиїздів в Житомирі були в велоформаті. Розпочав їх пан Yuri  в сиву давнину :o
  Справу продовжив інший наш ЛА - VaLerik створивши тему на міському форумі...але ніяк не вдавалось зібратись  :hz:
.. із перших і збережених в памняті спроб массово виїхати ( оголошуючись на міському форумі..) була ця, 19 травня 2013р. Але неясна погода розлякала і я залишився сам на сам з ним  :binolook: ..глибоким і чорним  :starrynight:
   Кста, в мене тільки-но з`явився свій телескоп, темний але мобільний катадіоптрик Vixen, тому я не особо помічав шо я Єсмь один  :gigi:
  Чесно кажу шо не помню шо я дивився, оскільки це був перший раз..і я гасав по небу туди-сюди, ще й до неба в пару долучилась nebbia  :whatthehell: ("туман"-італ).
І все це виглядало так.


  Під ранок я дізнався шо велоформа не кращий одяг для астрополів :idea:
Мокро, брудно, холодно.


_____________________________________
  Другий виїзд також був вело, вже втрьох.
Я з 10-ти кг., Віксеном-то здружився на горбі, а от двоє колєг розпихували 25 кг  150мм з Еку-3 по кишеням  :dropjaw:
  Знову поле під Левковом (6 км від міста). Перша притирка нас, і колективно -інструментів (як -ніяк -важлива частина астровиїздів). VaLerik орієнтується в небі краще за всіх нас...ніби там і народився)))
   Фото на згадку
 

______________________________
     Сія вилазка встряхнула форумчан і затєвалась група вже в десяток учасників...але те да се :gigi:  Залишилось четверо.
пс: і я помітив таку закономірність: перша вилазка-1люд, друга - нас вже 2, третя -3 люд., 4- 4 людини  :gigi:
  VaLerik вже 17 червня викатив нас на прогулку. Помню шо було вєсєло. А у нас завжди так. Достатньо глянути назву клуба, хоч ми не вживаємо  -і взагалі спортсмени, екологи і проч  :gigi:
 Та й просто вектор ЛА не той, щоб вести журнальні спостереження або протокольні формальності, замальовки і проч.Може й такий з`явиться..тоді да...будуть вам і цифри тут  ::)
  Але я лякаюсь довлєнія цифр над когнітивом людини...ібо:
 "Не в инструменте -в нас звук!
  Разбивайте дудки!
  Зорче всего -без глаз!
  Видящий -самый гудкий"  М.Цветаева

   


________________________________
       10 серпня 2013р.
До нас доєднався Віталій з Бердичева..спеціально їхав по найгіршій в Україні міжміській дорозі, щоб знайти братів по небу!  :beer: Взагалі людина унікальна!!! Потребує цілого інтерв`ю, мабуть. Одним словом -розвивався як ЛА 10 років ВИКЛЮЧНО по книжкам(перечитав всі) -статтям і пр (без форумів!) не маючи свого інструмента для неба :whatthehell:  ???  :dropjaw: . Та й купивши -не впав в стадію потреблядства..ібо такі не падають!  :SLA:
  Він завіз нас з VaLerik-ом вже подалі від Житомира, на дачу...де ми й облаштувались..я зробив першу свою панораму Чумацького Шляху навіть з метеором в кадрі :shuffle: а колєги більше візуалили, про шо й на фото:


 На жаль роса-краса +моя ангіна=звернулись зарано ..але кожен виїзд, кожна нова людина, кожна нова знахідка на небі це дуже цікаво, це основа потягу до неба.

___________________________________

   Перша спроба зорганізувать тротуарку в парку Гагаріна , за Тетеревом.
Зі скрижалів організаторів:
"Поглазели на красоты Луны, дипская и новой Суперновой (вернее, старой, новая уже разгорается возле туманности Кольцо в Лире), потом НЛОшку отнаблюдали (кстати, в сторону гидропарка летело) и лазером в нее потыкали ))
 Дома закусил с бинокля м35-м38 в Возничем, м42, Юпитером со спутниками, Марсом и, кажется, Жирафом.
 Сенкс ВаЛерику&Co за технику и приятную компанию!"


http://piccy.info/view3/5011617/3000dbbb71d350c35d9793ce2dc096f7/orig/

__________________________________


30 серпня
викатили свій мобільний варіант ( Vixen) + фотокомплект "на гемініди"
 Бачили багато..але ні чорта зафіксувати не вдалось  :spy:
Згадуючи тую ніч...а вам не здається шо тиха компактна астровилазка встряхує моск аналогічно пропарці в бані ? Якісь такі асоціації, враження..якось так очищає і тіло і свідомість)))
 

_______________________________
  Далі доооовгі плачі неба  :rain:
_______________________________
Листопад.
  В рамках власної творчої задумки кілька днів катав по деяким околицям навколо Житомира з астро+фото комплектом.
  Деякі дні ...ммм...ночі :gigi: ... погода була казковою для фотошедеврів...було б чим шедеврити((( (я про шуми-Ісо-витримки-світлосилу і пр. )
   А враховуючи місце блукань і зйомки...  :spy: древлянське капище богині Мари в урочищі Шумськ...місце дууже енергетичне, одне з 12-ти давньослов`янських розкопаних і описаних капищ + казкове з точки зору пейзажів (Шумський каньйон, заповідні скелі Крашевського, водоспад Вчелька, городище древлян і пр) :up:
  Звідси й фото...Туман ажж ліз ув очі.
В сяйві зорянім неба вється стежка до тебе (М.Кондратюк)


_________________________________

  Коли вдарив перший морозець -і нас охопив ляк..звідси й астрозустрічи вже не були виїздами..а стали зрідка -витягами 8" Доба на дах ..в розпеченому центрі міста.Рятували тільки дєвочки -ми не могли при них й знаку подавати шо нам зимно  :-[
  Дивлячись на цю будівельну суєту-суєт...

 А человек идет за плугом
 И строит гнезда.
 Одна пред Господом заслуга:
 Глядеть на звезды.

                 М.Цветаева

 
 
_________________________________

5 грудня не дивлячись на нулячу температуру й штормець ,вдягнувшись як у зимові Карпати ми з паном Юрієм осідлали наших коней і гайда за місто з моб. комплектом.
 Мдаа... Важкувато коли сиро і холодно, особливо коли то поміняй йому аккуми, то поки кудись на небі доїдеш..коротше ми плюнули і почали освоювати новенький 85мм f1.4 на небі і на землі, а я зарікся купити астробіноклю для оглядових коротких виїздів в холодно-вітряно-імлисту ікласту печерну ніч  :shuffle:
  В тую ніч ми багато відкриттів зробили(на фото побачили "Конскую голову", це вперше!!, але главним було першовідкриття комети, шо шалено облітала навколо Юпітера і безо всякого хвоста  :gigi: ..Коротше підняли ми чуть ЛА на вуха тут, вибачте нас , і не те ще буде)))


______________________________
    Віховою була астрозустріч минулих вихідних (15 грудня), яка планувалась як установчі збори для заснування клубу, обговорення концепту, планів, ідей, завдань і пр. Шо і відбулось, правда за ширмою підступних хмар в свєтє сусідніх будинків...але нічо.
  Без першовідкриттів тут тож не відбулось  :facepalm:
Стрічайте:  Перший Український Рефрактор з адаптивною оптикою (ПУРЗАО)!  
:facepalm:    :bigidea:   :gigi:

Де,
Йа -в ролі оптичного корректора атмосфери
Валєра - Головна лінза (збираюча)
Юрій - виносний адаптивний окуляр
 :sleepless:
(параметри пізніше)))


  Без пєрлов тож не обійшлось, піідйшов сусідній шкєт:
"Лёша,на подивись Юпітєр"
"А шо його дивитись -я в тому році його бачив"
   :gigi:  Тут прихована мисль, шо людина -одномоментне явище на фоні вічно сяючих зірок, або якшо інтерполювати вниз..від них, то
"В представленьи комара -человек не умира" И.Бродский.
  :starrynight:
__________
 Безумовно потішили подарунки від  щойнорозпакованого Celestron skymaster 15-70, де з календарика ми зробили зручну бінобленду   :shuffle:


  а ще зовсім малий Лёша й той одразу розкусив плян інородного клуба, який хотів щоб ми заклеїли поверх наліпки іншого клубу -їхні !!! Нечувано підступний плян!
Хохот був дикий..коли ми прочитали "Наклейка на наклейку" Тут даж смайл недоречний.Любий.Воззрітє самі.

____________________________
  На цьому збережена хронологія астрозустрічей закінчується.Може у інших ЛА зостались спогади -добавляємо...
  Нагадаю -далі тут ми пишемо онлайн про зустрічі та їхні результати-враження,  крім якшо будуть великі підбірки або тематичні відхилення -можна створити окрему тему, стандартно як тут: "Астрофото від Хххх"
 
« Останнє редагування: 17 Грудня 2013, 01:50:28 від MOKRIZZONNI »
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

Yuri

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 32
  • Подяк: 26
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #2 : 17 Грудня 2013, 09:52:15 »
. - .

01.07.13 Тест фильтра UHC-S.

 Выехали с Валерой на таксях на темный берег Тетерева в чертах города (беседки на территории бывш. пансионата "Полесье", пер. Оздоровительный). Брали свои дудочки. Отметили отсечение фильтром рассеянной засветки неба, фон реально становится темнее, звезды не тускнеют, но отдают синевой слегка, туманность "Кольцо" практически не изменялась, та и не должна была.
За пару часиков ветерок со стороны воды сдул нас оттуда ))



16-17.08.13 проветривание

Вечернее небо чистое, прогнозы астро-благоприятные;  созвонились-собрались-выехали в сторону Левкова.. Во время езды уже заметили пару облаков..  "Постреляли" в разрывы облаков + Лена потестировала новый фотоаппарат на лунных пересветах, в общем проветривание телескопов удалось )) Главное - дружная кумпания в холодном поле, сплоченная теплой идеей.. )



http://piccy.info/view3/5605713/f36d5cf0a189899208b3a532482fa596/

На следующий день, 17-18.08.13 мы взяли реванш, собравшись вшестером (Валера, Ани, Лены, я, телескоп, бинокли, фотоаппараты, горячий кофе) за пешеходным мостом в парке им. Гагарина. Место неплохое как для города, Луна не дала возможности заценить насколько виден туманный дипскай, кроме "кольца".
Паша этот день упоминал выше, цитировал про суперновую, НЛО и т.п. Плюс шаровики, Луна, фото и подурачились, как без этого.. )



Объектив оказался запотевшим..



Записаний
Dob 8", Dekarem 10x50 - увели на тротуарке 21.05.16
Подякували

melbis

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8
  • Подяк: 0
    • ПО для интернет-магазинов
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #3 : 17 Грудня 2013, 13:47:11 »
. - .

  а ще зовсім малий Лёша й той одразу розкусив плян інородного клуба, який хотів щоб ми заклеїли поверх наліпки іншого клубу -їхні !!! Нечувано підступний плян!

Это такая шутка или Вы действительно так думаете?  :o
Записаний

vaLerik

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 209
  • Подяк: 7
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #4 : 17 Грудня 2013, 20:37:14 »
. - .

это Паша так иронизирует... даже в каком-то роде сарказмит ;)
Записаний
SW 15075EQ3 + МШР
скидка +2% в астроскопе. Код: 140701

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #5 : 18 Грудня 2013, 20:55:22 »
. - .

Сьодні переговорив з Даждьбогом -Дасть Неба з суботи на неділю  :starrynight:
Але казав шо ненадовго.Скликайте свій зоряний легіон  :SLA:
сьодні...з неділі на понеділок (22 -23те) астровиїзд...небо шикарне!
« Останнє редагування: 22 Грудня 2013, 05:51:35 від MOKRIZZONNI »
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

vaLerik

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 209
  • Подяк: 7
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #6 : 23 Грудня 2013, 23:47:55 »
. - .

Может организуемся на эту Сб-Вс?
можно на Левков рвануть, или на крошню.
Записаний
SW 15075EQ3 + МШР
скидка +2% в астроскопе. Код: 140701

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #7 : 24 Грудня 2013, 00:01:22 »
. - .

  :SLA: тільки якщо виїзд на хутора...
_______________________________

Останні зіркавиці цьогоріч!(28-29 грудня)
[/b]
 
  Екопоселення "Тартак"...
  http://pomestja.info/zhitomirsky/101-tartak.html
Енергетична місцина..місце проведення язичницьких свят, екотабору..проч
чисте, тихе, безлюдне..саме сюди приходить Вєлікій Чорний Космос  :starrynight:
   Нас запрошує мій братєц, буде теплий глиняний екобудиночок і чай на травах...
пс: світла там в принципі нема..запасайтесь своїм  ;D
Язичницьке Купала в Тартаку, єссно із вогнями Перуна вдалині ...   :o
   

  Прохання зорганізуватись щоб до 21-ої десь ще тамтешні малявки блимнули у Вічність..разок  :shuffle:
« Останнє редагування: 27 Грудня 2013, 21:22:27 від MOKRIZZONNI »
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #8 : 30 Грудня 2013, 15:51:02 »
. - .

 з 24-те на 25-те грудня спонтанно з паном Юрієм вискочили в болота Левківського массиву. За рік шо я є ЛА - це був самий продуктивний виїзд  :up:
  Наш зірковий десант... після прокладеної нової дороги.  ::)
 (панорамка з 9-ти кадрів на 85мм f1.4 )


Поки не виліз всюдисущий Місяць -встигнули вперше(!!!) побачити в 8" ДОб БКП на Юпі  :beer: ....який десь за 1-2 години вже втік...ось що значать Поліські темнії болота  :shuffle:
  Відшукали тумм. Краба..ледве нащупалась даж з фільтром UHC-S.
Аж тут вилізло сонечко(((


_________________________
  Прийнялись за експерименти...Оскільки в процесі огляду моєї монті http://www.astromagazin.net/ru/shop/product/teleskop-celestron-nexstar-130-slt-406
 ще раніше -виявилось шо ніякий клин туда не встане, нарив в неті елегантний метод обходу цієї перепони для перетворення її в повноцінну екваторіальну монті для астрофото (хоча б з фотооб`єктивом середнього фокусу).. а саме....стрічайте-  адаптивний еквіштатив   :shuffle:
  (кут клина регулюється стропою ноги що прив`язана до кущика  :shuffle:)
Тут тра сказать, шо спочатку ми невірно виставили полярку і проч...за шо і получали в кадрі нереальні загогулини. Вже втративши надію вдруг стукнуло яблуком осєніло перевернути все навпаки..ібо ж ніч...а значить Земля перевернута  :shuffle: ...ну...по останнім данним. Все! 2-хвилинні витримки не показали ніякого зміщення даж при виставленні полярки всього лише по Реддоту і вже просажених аккумах!
  Отак посеред бобрових запруд я знімав М42 інноваційним способом


______________________________
Ось шо з того вийшло.
Фото:
1) Без вєдєнія на максимальному Ісо, 11сек, f1.4
        2) С вєдєнієм на Ісо 400 , 47 сек,  f1.4 ( був кадр і на 2хв -але фактично білий))))
 3). Без вєдєнія на максимальному Ісо, 6сек, f1.4  під Житомиром 5 грудня .

   На кадрі з вєдєнієм монті вже видно тумманость "Пламя", на рівні осязанія -"Конскую Голову", біля М42  видно NGC 1975-77 ...На кадрах без вєдєнія шуми з`їдають все крім М42 єссно і натяків на "Пламя".
 Ф1

____________________
Ф2

________________________
Ф3


Весною прикуплю Астрономік ССD фільтр на Т-кільце оскільки нам кудись на 50км уїжджати є вже сильно накладно...а витримки по 2хв на f1.4 видають просто молочне небо(((
   __________________
Зореворот на зворі

   :up:
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #9 : 30 Грудня 2013, 19:50:05 »
. - .

...продовжуємо...

              Останні зіркавиці
 
28-29 грудня в екопоселенні в урочищі "Тартак"

  Було це тут http://gis.krneki.ws/openlayers/LightPollution2010.html#zoom=18&lat=6507963.24844&lon=3179658.93834&layers=0BTF
   Не дивлячись на близкість від дороги -добратись непросто..тільки якщо знати "куди" + болотохід але й подєлом ібо то 1Га приватної території.
Приїхало нас шість пар очей+ жменя гостей на місці. Тому спочатку було пару годин в теплому будинку з чаєм на травах...розмови про еко-феншуй-йогу...покотились до філософії (Генон-Камю), протистояння та несумісність цивілізацій Заходу-Сходу...але дискусу не вийшло через протистояння чоловічої і жіночої логіки  :gigi:  .Але я щатаю шо вона програла тоді  :P
Екобудинок на самані.На сонячних батареях (120Вт).ТруЪ ::)
(панорамка 12кадрів з перефокусом)

_________________________

  Частково це була тротуарка... з коментаріями процесів над головою гостям.
    Гості свистіли "Вау" даж просто від картинки в астробіно 15*70..шо вже казати про вид на шаровіки і проч в ДОбі  :rotate:
 
 

Спроба зв`язатись з групою Valerika що був на відстані лиш 10 км від нас махаючи лазєрами по небу один одному - тож обламалась(((. Даж в біно ми лазерів один одного на опорних об`эктах не бачили((
____________________________
  Хоч і було тепло на полі...але прервались на каву...
Тим часом він зостався сам з Нею, єдиною такою  :-[

  И все они блестят и все мерцают
  Но лишь одна не изменяет места
                             В.Шекспир

 

________________________________________

  Третій вихід в поле. Виліз Марс. І ми.
  Врешті решт нашим кицям наїлось дивитись осоружную темінь...і вони....  :spy:


___________________________

... підступно приспали пана Юрія..шо охороняв головний інструмент Звіздарів!!! :spy:


  ...далі пані Анна не особо церемонілась з нашим бойовим другом  :whatthehell: і відправила його..ммм...восвоясі  :-\


_______________________
 аднака... Анна-Юнона?


   Під кінець побродивши по екотабору в сусідньому лісочку роз`їхались. Ніяких першовідкриттів цьогораз не було >:(
пс: а кіт -претендент в звіздарі...на лапах на табуретці тож в окуляр заглядав :gigi:

  Кілька жанрових кадрів в сусідній темі буде, вони не звітнього типу "как это было"(с)
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

vaLerik

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 209
  • Подяк: 7
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #10 : 30 Грудня 2013, 23:59:58 »
. - .

А мы, с моей "Женой декабриста" марса не дождались... вернее не дождались его выхода из засвеченой области
Как разложился, свпомнил что забыл дома искатель...благо лазерная указка + 25мм окуляр меня спасли.
М42, М43(порадовали глаз. В прошлом году они казались менее резкими)
Полосатик(БКП не заметил, прохождения Ио не дождался)
М44 - Ясли (даже в комплектный 25мм слишком большие)
М67 - забавная хоккейная клюшка.
потом жалкие попытки словить Лео триплет... засветка от фонарей... и явспомнил что давно не гулял в раене возничего.
М36 - нечего вспомнить
М37 - нечего вспомнить
М38 - не пойму почему его называют Золотая рыбка... ИМХО это греч. буква "Хи".
И закончить решил М103 и Хи и Аш Персея.
Записаний
SW 15075EQ3 + МШР
скидка +2% в астроскопе. Код: 140701

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #11 : 31 Грудня 2013, 01:19:20 »
. - .

ти рєдкостний ентузіаст , аднака..я вже свій 110мм давно не таскаю, а в Доб8" пана Юрія -тож уже ліньки дивитись- в плані побачити шось нове і яскраво-цвітасте  :shuffle:
  Мені вже 16" клубних сняться ..і Камаз до них  :gigi:
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

Yuri

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 32
  • Подяк: 26
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #12 : 01 Січня 2014, 17:15:38 »
. - .

Цитата: MOKRIZZONNI
  Врешті решт нашим кицям наїлось дивитись осоружную темінь...
вашим, вашим.. я киць не тримаю.. ;D
Цитата: MOKRIZZONNI
...далі пані Анна не особо церемонілась з нашим бойовим другом  :whatthehell: і відправила його..ммм...восвоясі
сработала надежная защита от колдовства  :P мы с котиком ничего не почувствовали ;)
Цитата: MOKRIZZONNI
Третій вихід в поле. Виліз Марс. І ми.
Марс посмотрели только в бино, скоп обмерз к тому времени..

За вечер из нового навелись на м51 ("водоворот"), м101 ("Pinwheel", Вертушка) в хвосте Б.Медведицы, еще раз м1 ("краб") и м41 ("старый улей" под Сириусом).
Из старого - рассмотрели полосатого, эМ-ки Ориона, Возничего, ХиАш Персея, под конец порадовала  "подмышка" геркулеса м13 :)
ВаЛерик, а как там клюшку увидеть, в м67?
Записаний
Dob 8", Dekarem 10x50 - увели на тротуарке 21.05.16

vaLerik

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 209
  • Подяк: 7
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #13 : 01 Січня 2014, 18:54:14 »
. - .

аосьосьо тобі
Записаний
SW 15075EQ3 + МШР
скидка +2% в астроскопе. Код: 140701

Yuri

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 32
  • Подяк: 26
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #14 : 02 Січня 2014, 09:59:34 »
. - .

Ну тады вот те в м38 и "Золотая ыбка", он же "След птицы", он же "След динозавра" ..  ;)
Записаний
Dob 8", Dekarem 10x50 - увели на тротуарке 21.05.16

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #15 : 21 Січня 2014, 01:23:04 »
. - .

оффтоп..потім видалю.
  За два дні, вже 23-го січня в Житомирі стартує київськая фотовиставка. Приходимо, не стидаємось... на жаль вхід як в музей -платний..але всього 10грн..і ви не пошкодуєте.Інших варіантів галерей в Ж не віднайшлось...хіба шо влітку десь  :-[
  Я надрукував двійко своїх бездарно-убогих (тут і далі: б\у) астропейззажжів  ::)
Ось такий анонс склепано.

  Відкриття 23-го, після обіду.
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #16 : 31 Березня 2014, 15:04:34 »
. - .

ви там...не думайте...ми тож періодично засідаєм і наблюдаєм..тільки шо не оформляєм)). Коли будуть достойні масовки з достойними карточками ми вбязатєльно поділимось!  :shuffle:
  :gigi:
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #17 : 19 Квітня 2014, 23:45:53 »
. - .

Виліз із майстерні..а за вікном-то - наразі над нами -Пасхальні зірки!!!  :binofix:

     Еще кругом ночная мгла
     еще так рано в мире,
     что звездам в небе нет числа-
     - и каждая, как день светла.
     И если бы земля могла-
     - она бы Пасху проспала!
                    (Пастернак кажись)
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #18 : 26 Квітня 2014, 14:55:53 »
. - .

25.04 опісля патріотичного велопробігу "За єдину Україну" https://plus.google.com/photos/111875814476232206440/albums/6006360810015869233?banner=pwa&gpsrc=pwrd1 малим отрядом бендерохвашистів посунули на Тетерів попід Ж..на тих крутяках дооовго очікували оті, далекі термоядерні горєлки)))...та спочатку відслідкували рой любовних китайських свічечних ліхтариків)))..даж свічку було видно за півкілометра  :o  ; випадково зловили і провели МКС ...на півночі цікаво було спостерігати етакий "балдж" над центром Житомира  :gigi: ...від нього смугою простягнувся чи то смог чи то шось таке, самосвєтящеєся. На жаль..прозорість і засвєтка Альфа Центра Житомира не дала змогу даж Кассіопею вгледіти  :whatthehell: ...так шо Андромєду ніхто не побачив.хоча не факт що вона не була занизько...в гущавині дерев річкової терасси..не дивився в Стелларіумі.
  Роса в 23-00  :whatthehell: розігнала нас по хатам. Але трошки восторгу отримали...В наявності був тільки мій біно (Целєстрон 15-70) на карбоштативі  -ужастно незручно перепідстроювать індивід. фокус, бо кожен сліпий по своєму. Таки телескоп був би зручніший.
 
І смеркає, і світає,
День божий минає  (c)

 




 :shuffle:
_________________________________________

Сьодні (26.04) в 21-00 (десь) виїжджаємо трьома машинами з різних районів. Хто з (-в) Житомирі -приєднуйтесь.
Тримаємо нос курс по вітру...тому слідкуємо за погодою, бо брешуть  :whatthehell:
 Телефони машиністів в сусідній по дереву темі нашої астросєкти -"Перекличка"
« Останнє редагування: 26 Квітня 2014, 15:37:02 від MOKRIZZONNI »
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67
Re: АСТРО виїзди
« Відповідь #19 : 28 Квітня 2014, 12:19:20 »
. - .

Трошки з вилазки 26-го квітня
  Отож, надивившись шикарного Марса у киян і проч.,колєг -готувались до великих відкриттів і у себе...але сайтєц sat24 чОрного неба не давав -пропонував окраєць фронта , що своїми крилами накривав нас такою собі желєйкою..зірки пухли, малі об`єкти щезали..і взагалі небо нереально трохи виглядало. З-за таких прогнозів на виїзді нас зосталось всього 4-ро, але зато парами)))
  Тому ми на звєздольоті виїхали лиш за пару км від гаражу на околиці Ж..а смисл далі?
 Все в білому -небо-труби ГаврііловіНьютонові , дєвочки  :)


 2-га ночі. "Звітно-залікова"

 
  Для обох дєвочек це було першозанурення у Великий Космос  :dropjaw:
Тому ми старанно вишукували чим їх здивувать..але дарма. Туманность "Кільце" М13 (ледве видная !!!), М110 (на грані), На Юпі навіть кілець не побачили, Оріон вже втік, Андромєда туди ж канула...Я доовго по схемці звідси шукав тую комету в хвості Великої Ведмедиці..щупав її різними окулярами (Доб 8") але й тої ні сліду  :-\
  Зато як порозбігались вже...над гаражами небо явно  прозоріше стало ..ото як всєгда  >:(


  За сім все.
Трохи кучерів тої ночі в цій темі: http://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=34776.0
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)