Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* * *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
29 Березня 2024, 00:21:06

Увійти

google


Автор Тема: Куплю вторичное зеркало для Ньютона 25-30мм  (Прочитано 451 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Journeyman

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 550
  • Подяк: 137
  • Забанений!
  • Юрий Ратушный

Тема закрыта.
« Останнє редагування: 29 Грудня 2014, 23:43:13 від Journeyman »
Записаний

POBHOPT

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 121
  • Подяк: 9
  • 57 12 06
Re: Куплю вторичное зеркало для Ньютона 25-30мм
« Відповідь #1 : 22 Грудня 2014, 21:58:31 »
. - .

Куплю вторичное (диагональное) зеркало для Ньютона с малой осью 25-30мм. Желательно благородного происхождения... ::)

Доброго вечора.
 Зеркало " благородного происхождения"  має свою гарантію і вартість. Тільки напилення з захистом в Україні ~300грн...
Надійний матеріал та виготовлення ~ще , ще  більше ...
 Такі " веселі" реальності проф. виробництва.

Дякую.


 
Записаний

Journeyman

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 550
  • Подяк: 137
  • Забанений!
  • Юрий Ратушный
Re: Куплю вторичное зеркало для Ньютона 25-30мм
« Відповідь #2 : 23 Грудня 2014, 15:49:41 »
. - .

Не волнуйтесь, я хорошо осведомлён о ценообразовании в оптическом производстве и о его реалиях. Я имел ввиду просто проверенное зеркало с хорошей плоскостью. Конечно, прекрасно если у кого-то в закромах найдётся хорошая мастеровая, ну или хотя бы НПЗ-шная вторичка. Но в таком размере даже китайские зеркала обычно бывают безгрешны. Если Вам оценивают напыление дюймового зеркала в 300грн, думаю стоит поменять исполнителя...

Я, простите, только не понял смысловой нагрузки Вашего поста, что-то хотели предложить? ::)
« Останнє редагування: 23 Грудня 2014, 15:56:17 від Journeyman »
Записаний

POBHOPT

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 121
  • Подяк: 9
  • 57 12 06
Re: Куплю вторичное зеркало для Ньютона 25-30мм
« Відповідь #3 : 23 Грудня 2014, 20:07:39 »
. - .

Не волнуйтесь, я хорошо осведомлён о ценообразовании в оптическом производстве и о его реалиях. Я имел ввиду просто проверенное зеркало с хорошей плоскостью. Конечно, прекрасно если у кого-то в закромах найдётся хорошая мастеровая, ну или хотя бы НПЗ-шная вторичка. Но в таком размере даже китайские зеркала обычно бывают безгрешны. Если Вам оценивают напыление дюймового зеркала в 300грн, думаю стоит поменять исполнителя...

Я, простите, только не понял смысловой нагрузки Вашего поста, что-то хотели предложить? ::)

Юрій, доброго вечора.
Тільки з роботи. Виконую спец. замовлення на кварцеві діагоналки мала вісь-150мм.
Звичайно ,можу виготовити і Вашу , з кварцевого скла ,PV-1/8 ,для 540nm. без напилення...
А" исполнитель" по напиленню-добрий спеціаліст і відома людина . Ціна трохи висока, але,я думаю, зовсім сьогоднішня.
Китайські зеркала-лотерея. Пробуйте , можливо вгадаєте і пощастить.

Дякую.


Записаний