Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
26 Квітня 2024, 17:21:48

Увійти

google


Автор Тема: Місце для спостережень поблизу Києва  (Прочитано 1290 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

raf

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 227
  • Подяк: 49
Місце для спостережень поблизу Києва
« : 25 Серпня 2015, 13:47:01 »
. - .

Шановні колеги-аматори, не могли б Ви порадити гарне місце для CCD спостережень в межах години на авто від Києва?  Я приїхав на роботу в Україну з США, привіз своє астро обладнання, маю автівку, але гарного кемпінгу для спостережень поки не знайшов.

Хотілось би знайти місце з пристойною під'їзною дорогою, без дерев та локального світлового забруднення.  Електрику маю свою, так що це не дуже важливо.

Заздалегідь вдячний за будь-які поради або посилання до інформації на форумі.
Записаний

M_M

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5068
  • Подяк: 1094
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #1 : 25 Серпня 2015, 14:17:38 »
. - .

Зовсім без дерев важко знайти. Якщо цікавить південний небокрай, краще шукати десь на південь від Києва.
Місце залежить від вашої адреси у Києві, бо тільки вздовж міста майже півгодини їхати. Сам можу підказати місця на північ.
Записаний

Brahman

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 461
  • Подяк: 166
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #2 : 25 Серпня 2015, 14:25:30 »
. - .

Добрый день, вот тут и дальше по теме есть немного информации о точке в Фасовке, довольно пристойное небо в 40 км от Киева..на ссылке справа от леса есть БОООЛьшая полянка..обычно там стоим..
http://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=35784.msg470366#msg470366
Записаний
SW Dob10
©gordon2903:Если река завтра покроется льдом, то надо быть морально готовым к выезду в рабочий день.

raf

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 227
  • Подяк: 49
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #3 : 25 Серпня 2015, 14:41:29 »
. - .

Добрый день, вот тут и дальше по теме есть немного информации о точке в Фасовке, довольно пристойное небо в 40 км от Киева..на ссылке справа от леса есть БОООЛьшая полянка..обычно там стоим..
http://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=35784.msg470366#msg470366

Дуже дякую за посилання, виглядає дуже цікаво!  А Ви б не могли підказати, яким чином можна зробити резервацію місця чи отримати дозвіл?
Записаний

raf

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 227
  • Подяк: 49
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #4 : 25 Серпня 2015, 14:42:10 »
. - .

Зовсім без дерев важко знайти. Якщо цікавить південний небокрай, краще шукати десь на південь від Києва.
Місце залежить від вашої адреси у Києві, бо тільки вздовж міста майже півгодини їхати. Сам можу підказати місця на північ.

Я живу зараз у центрі, недалеко від площі Толстого.  Буду дуже вдячний за пораду місць на півночі, або якщо Ви плануєте виїзд на спостереження, я з задоволенням приєднаюсь!
Записаний

M_M

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5068
  • Подяк: 1094
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #5 : 25 Серпня 2015, 14:48:50 »
. - .

Я не планую виїзд, по живу зараз на дачі, якраз година від Києва. Але дерева з усіх боків. Якщо схочете виїхати у цьому напрямку - зустріну, покажу місцевість. IMHO найкраще місце - десь поблизу Лісовичів чи Миколаївки
 50°44'48"N
 30°12'23"E

Є ще Абрамовка, Савенки, де досить темно, але це хоча фізично не дуже далеко від мене, прямої дороги немає, це інша траса. Їхати майже через Київ.
Записаний

raf

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 227
  • Подяк: 49
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #6 : 25 Серпня 2015, 15:05:39 »
. - .

Я не планую виїзд, по живу зараз на дачі, якраз година від Києва. Але дерева з усіх боків. Якщо схочете виїхати у цьому напрямку - зустріну, покажу місцевість. IMHO найкраще місце - десь поблизу Лісовичів чи Миколаївки
 50°44'48"N
 30°12'23"E

Є ще Абрамовка, Савенки, де досить темно, але це хоча фізично не дуже далеко від мене, прямої дороги немає, це інша траса. Їхати майже через Київ.

Дуже дякую за інформацію, а там є кемпінг, чи власник у якого можна отримати дозвіл?

Записаний

Brahman

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 461
  • Подяк: 166
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #7 : 25 Серпня 2015, 15:06:35 »
. - .

Добрый день, вот тут и дальше по теме есть немного информации о точке в Фасовке, довольно пристойное небо в 40 км от Киева..на ссылке справа от леса есть БОООЛьшая полянка..обычно там стоим..
http://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=35784.msg470366#msg470366

Дуже дякую за посилання, виглядає дуже цікаво!  А Ви б не могли підказати, яким чином можна зробити резервацію місця чи отримати дозвіл?

Сорри, это не кемпинг а просто глухое местечко)
Записаний
SW Dob10
©gordon2903:Если река завтра покроется льдом, то надо быть морально готовым к выезду в рабочий день.

raf

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 227
  • Подяк: 49
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #8 : 25 Серпня 2015, 15:10:17 »
. - .

Добрый день, вот тут и дальше по теме есть немного информации о точке в Фасовке, довольно пристойное небо в 40 км от Киева..на ссылке справа от леса есть БОООЛьшая полянка..обычно там стоим..
http://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=35784.msg470366#msg470366

Дуже дякую за посилання, виглядає дуже цікаво!  А Ви б не могли підказати, яким чином можна зробити резервацію місця чи отримати дозвіл?

Сорри, это не кемпинг а просто глухое местечко)

То есть там можно без разрешения наблюдать, или все же разрешение нужно получить у владельца земли?
Записаний

tlgleonid

  • Moderator
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7248
  • Подяк: 819
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #9 : 25 Серпня 2015, 15:15:10 »
. - .

Наскільки я розумію, у США вся земля є чиєюсь власністю і власник може стріляти в чужинців без охорони. А у нас можна зупинитись на будь-якому клаптику лугу чи поля і ніхто і слова не скаже. Тому можна вибирати місце в залежності від задач і засвітки. Однак, варто все ж таки з міркувань безпеки їздити з кимось, щоб не стати жертвою якихось наркоманів чи шпани. Щоправда, в сільскій місцевості ймовірність такого розвитку подій майже нульова.
Від Льва Толстого є сенс вибирати напрямки вздовж Житомирської траси або Одеської траси.
Записаний
Задокументировано наблюдение  >1500 Deepsky объектов.
ТАЛ75R, GSO 8" 1:4 +HEQ5Pro SynScan+ZWO ASI183MM+ZWO ASI178MM+PlayerOne Uranus C+фильтры R,V, 265мм и 415 мм Добсоны HandMade+o3+hb+uhc+...
FAQ по любительской астрономии

Brahman

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 461
  • Подяк: 166
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #10 : 25 Серпня 2015, 15:19:09 »
. - .

Добрый день, вот тут и дальше по теме есть немного информации о точке в Фасовке, довольно пристойное небо в 40 км от Киева..на ссылке справа от леса есть БОООЛьшая полянка..обычно там стоим..
http://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=35784.msg470366#msg470366

Дуже дякую за посилання, виглядає дуже цікаво!  А Ви б не могли підказати, яким чином можна зробити резервацію місця чи отримати дозвіл?

Сорри, это не кемпинг а просто глухое местечко)

То есть там можно без разрешения наблюдать, или все же разрешение нужно получить у владельца земли?

Думаю владелец земли там не часто появляется..так как это глухой пустырь....мы там наблюдаем иногда,что там днём происходит - неясно. Ну и у нас пока "согласование с влядельцем земли" вроде не сильно популярно, с другой стороны просто где-то в глубинки с дорогим оборудованием, мне бы было не очень комфортно...как минимум компанией ехать лучше...не слишком безопасное время сейчас..хотя если стать где-то подальше, то почему бы и нет...на ночь ездили туда пару раз...один раз машина проехала мимо в село и всё...
Записаний
SW Dob10
©gordon2903:Если река завтра покроется льдом, то надо быть морально готовым к выезду в рабочий день.

raf

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 227
  • Подяк: 49
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #11 : 25 Серпня 2015, 15:25:07 »
. - .

Наскільки я розумію, у США вся земля є чиєюсь власністю і власник може стріляти в чужинців без охорони. А у нас можна зупинитись на будь-якому клаптику лугу чи поля і ніхто і слова не скаже. Тому можна вибирати місце в залежності від задач і засвітки. Однак, варто все ж таки з міркувань безпеки їздити з кимось, щоб не стати жертвою якихось наркоманів чи шпани. Щоправда, в сільскій місцевості ймовірність такого розвитку подій майже нульова.
Від Льва Толстого є сенс вибирати напрямки вздовж Житомирської траси або Одеської траси.

Ну стріляти у чужинців все ж таки в США ніхто не буде, якщо ці чужинці не загрожують, але якщо б хтось приїхав, наприклад до мене на землю без дозволу, я би був дуже невдоволений і обов'язково це б довів до відома тих, хто приїхав :)

Я б із задоволенням поїхав разом з іншими аматорами, не тільки з міркувань безпеки, але і тому що веселіше :)
Записаний

M_M

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5068
  • Подяк: 1094
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #12 : 25 Серпня 2015, 15:31:14 »
. - .

 50°43'20"N 30°13'23"E - кемпинг, на территории которого принимали иностранцев на Евро 2012. Цены и условия не знаю. Охрана с собаками присутствует.


 50°44'15"N 30°17'41"E - зоопарк "12 месяцев", отличное открытое место с бесплатной стоянкой автомобилей. Локальное освещение умеренное. По вполне пригодной для езды пересеченке можно отдалиться от него, если свет мешает.
Записаний

raf

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 227
  • Подяк: 49
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #13 : 25 Серпня 2015, 15:39:21 »
. - .

50°43'20"N 30°13'23"E - кемпинг, на территории которого принимали иностранцев на Евро 2012. Цены и условия не знаю. Охрана с собаками присутствует.


 50°44'15"N 30°17'41"E - зоопарк "12 месяцев", отличное открытое место с бесплатной стоянкой автомобилей. Локальное освещение умеренное. По вполне пригодной для езды пересеченке можно отдалиться от него, если свет мешает.

Спасибо большое за информацию!
Записаний

Jeff

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 573
  • Подяк: 59
  • "Астродес", Одесса
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #14 : 25 Серпня 2015, 19:25:10 »
. - .

То есть там можно без разрешения наблюдать, или все же разрешение нужно получить у владельца земли?
Смотря на кадастровую карту этот пустырь никому не принадлежит(прилегающий участок для быстрого поиска 3222786500:04:004:0020 ).
Записаний
EQ-6 Pro SynScan, SW BD25012DS, QHY9m+FW+LRGB, SW 2001EQ5, Philips 900 mod, Canon 550D, 18-55is, 55-250is
meteors.com.ua

raf

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 227
  • Подяк: 49
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #15 : 25 Серпня 2015, 19:27:27 »
. - .

Добрый день, вот тут и дальше по теме есть немного информации о точке в Фасовке, довольно пристойное небо в 40 км от Киева..на ссылке справа от леса есть БОООЛьшая полянка..обычно там стоим..
http://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=35784.msg470366#msg470366

Дуже дякую за посилання, виглядає дуже цікаво!  А Ви б не могли підказати, яким чином можна зробити резервацію місця чи отримати дозвіл?

Сорри, это не кемпинг а просто глухое местечко)

То есть там можно без разрешения наблюдать, или все же разрешение нужно получить у владельца земли?

Думаю владелец земли там не часто появляется..так как это глухой пустырь....мы там наблюдаем иногда,что там днём происходит - неясно. Ну и у нас пока "согласование с влядельцем земли" вроде не сильно популярно, с другой стороны просто где-то в глубинки с дорогим оборудованием, мне бы было не очень комфортно...как минимум компанией ехать лучше...не слишком безопасное время сейчас..хотя если стать где-то подальше, то почему бы и нет...на ночь ездили туда пару раз...один раз машина проехала мимо в село и всё...

Спасибо большое за информацию еще раз.  Похоже это место наилучшее из обсуждаемых по параметрам светового загрязнения и удобства сообщения.  Думаю, что поеду именно сюда в ближайшую ночь с хорошей погодой.
Записаний

raf

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 227
  • Подяк: 49
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #16 : 25 Серпня 2015, 19:30:46 »
. - .

То есть там можно без разрешения наблюдать, или все же разрешение нужно получить у владельца земли?
Смотря на кадастровую карту этот пустырь никому не принадлежит(прилегающий участок для быстрого поиска 3222786500:04:004:0020 ).

Если никому не принадлежит, то можно ли забить палки и сделать land claim? :-)
Записаний

exez

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1886
  • Подяк: 708
  • Астроманьяк
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #17 : 25 Серпня 2015, 19:46:11 »
. - .

Следующий выезд в Фасовую планируется примерно на 15-20 сентября.. Сейчас будет полнолуние и особого смысла ехать далеко нету.

На полнолуние обычно выезжаем в Чабаны. это всего в 5км от города. небо там значительно лучше чем в городе и практически незасвечен юг.

обчно становились около ДОТа, но последние пару раз были тут прямо на поле.(там все скосили)

клац!

С удовольствием будем рады видеть новых (адекватных!) людей в нашей компании. :beer:
Записаний
чистого всем неба и длинных безлунных ночей...
Подякували

Irenicus

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 970
  • Подяк: 307
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #18 : 25 Серпня 2015, 23:02:13 »
. - .

Що ж таке... Ніхто біля мене не живе :insane: :) Знайошов дуже непогане місце взагалі без світлового забруднення. 52 км від Києва. Гарний під їзд до нього і непогана дорога. Єдине що  - дерева закривають горизонт.
Записаний
SKY-WATCHER 130/650 mm with guide scope 50/180 mm and camera Lu070 + EQDrive upgrade kit EQ3 + mounting  EQ3-2 (D.A.R.T. mode) + Canon 1100Da + Baader MPCC Mark II

Website: http://astrophoto.com.ua

M_M

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5068
  • Подяк: 1094
Re: Місце для спостережень поблизу Києва
« Відповідь #19 : 26 Серпня 2015, 13:35:17 »
. - .

Що ж таке... Ніхто біля мене не живе :insane: :) Знайошов дуже непогане місце взагалі без світлового забруднення. 52 км від Києва. Гарний під їзд до нього і непогана дорога. Єдине що  - дерева закривають горизонт.
Чи поділитесь коодинатами місця?
Записаний