Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* * *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
24 Квітня 2024, 17:44:51

Увійти

google


Автор Тема: Продам: Об'єктив И-11, Ширококутний окуляр, Кільця, Адаптери, Лазерний модуль  (Прочитано 2741 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Acidlex

  • Online Online
  • Повідомлень: 744
  • Подяк: 528
  • Олександр

Продається: Комплект для використання 1.25" окулярів з телескопом БШР. Має широке компресійне кільце, щоб не пошкодити трубку окуляра. Різьба М42х1.
Також можна приєднати фотокамеру з перехідником на М42. Імовірно, підійде і для МШР, але треба заміряти внутрішній діаметр трубки фокусера.
Стан: робочий, косметичний задовільний.
Причина: Давно вже нема цього телескопа.
Час на тестування і манібек: сенсу в цьому я не бачу, але обговорюється перед покупкою.
Ціна: 450грн. Продано

Продається: Телеконвертор ТК-2М, різьба М42х1. Збільшує зображення в два рази при відстані до фокальної площини 45мм.
Стан і комплектація: Хороший, оптика ідеальна, в комплекті коробочка.
Причина: Використував з БШР як лінзу Барлоу, але зараз нема цього телескопу.
Час на тестування і манібек: обговорюється перед покупкою.
Ціна: 170грн. Продано

Продається: Об'єктив И-11М. Фокусна відстань 300мм, світлосила f/9
Стан: Відповідно до свого віку, косметичний хороший, оптика без видимих пошкоджень, але можуть бути мікроподряпини. Є пил зовні і всередині. Діафрагма робоча.
Причина: Не використовується.
Час на тестування і манібек: обговорюється перед покупкою.
Ціна: 250грн.

Продається: Невідомий ширококутний окуляр з гелікоїдним фокусером. Фокусна відстань приблизно 30мм, кут близький до 100о (якщо порівнювати з 82о і 100о окулярами які в мене є, і зі знятим гумовим наглазником).
Діметр передньої лінзи приблизно 48мм. Різба для приєднання М65х0.75
Стан: Зовнішній задовільний, на передній лінзі є слід від удару (дві близкі точки розміром приблизно 1х1.5мм і 1х1мм), є мікроподряпини. Гелікоїд працює плавно, діапазон фокусування 14мм. Зображення на 50% поля зору нормальне, далі спотворюється, з помітно жовтуватим відтінком. По зірках не тестував.
Причина: Так і не знайшов часу щоб переробити його на 2" окуляр.
Час на тестування і манібек: обговорюється перед покупкою.
Ціна: 1800грн
Може хтось підкаже що це за окуляр такий?

На наступний день після оголошення, вирішив нормально потестувати його з 80ED рефрактором, до цього я просто пробував його разом з різними об'єктивами суміщаючи оптичні тримаючи в руках. Як на мене, окуляр дуже хороший, не зважаючи на спотворення поза центром. дивишся мов через вікно, а не в шпарину, віддалення зрачка дуже комфортене. Думаю, той хто купить його зовсім не пожалкує, а я пожалкую, що продав. Звісно, це не 3" Explore Scientific 30mm 100o, але і ціна не $1000.

Продається: Комплект для встановлення двигунів NEMA17 на монтування EQ5.
Ціна: Безкоштовно

Місцезнахождення: м.Суми
Спосіб пересилки: Нова пошта, за рахунок покупця.
Спосіб оплати: Карта Приватбанку


« Останнє редагування: 15 Грудня 2019, 13:49:22 від Acidlex »
Записаний
Саморобний легкий 370mm F/5.2 (системи Ньютона), Celestron EdgeHD 8",  Barska Magnus ED Triplet 80mm F/7, DayStar Solar Scout SS60-ds
Celestron SkyMaster 15x70
HEQ5 Pro, EQ3

Вадим

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1002
  • Подяк: 1013
Записаний
HEQ5 Pro Belt Mod + EQDrive Standard + FocusDrive
10" походный добсон; Astro-Tech AT6IN; Coronado SolarMaxII 60mm filter unit + МШР; Celestron C8 "Orange tube"; Meade ETX-90.
CAM86 mono; Canon 550; QHY5III178mm.

Саша Наумов

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1445
  • Подяк: 610
  • Refractorman

та ні, питання було не про ES ))

Чимось цей окуляр дуже схожий на радянські окуляри з комплектів до великих телескопів типу АЗТ.
Хочу спитати - яке походження цього окуляра?
І, доречі, яка (хоч приблизно) різьба на ньому?
Записаний
Agema SD 150 + WS-400

Acidlex

  • Online Online
  • Повідомлень: 744
  • Подяк: 528
  • Олександр

та ні, питання було не про ES ))

Чимось цей окуляр дуже схожий на радянські окуляри з комплектів до великих телескопів типу АЗТ.
Хочу спитати - яке походження цього окуляра?
І, доречі, яка (хоч приблизно) різьба на ньому?
Так, оголошення про окуляр який зправа на фото. ES82 4.7 просто для порівняння розмірів, хоча ES82 теж виставлю на продаж, бо їх у мене два.

Окуляр дістався мені давно з купою іншого скла, походження я не знаю. Різьба із зовнішнім діаметром 65мм, крок різьби 0.75.
Тільки що говорив з досвідченим ЛА, в нього теж є такий окуляр. Імовірно з військової техніки. Він підтвердив, що там є 100градусів, і висловив припущення як його розібрати (відділити від фокусера). Якщо комусь потрібна пара, то можливий продаж, але ціна не менша. Також є об'єктив И-11М для пари, якщо хтось захоче зробити біно.
Записаний
Саморобний легкий 370mm F/5.2 (системи Ньютона), Celestron EdgeHD 8",  Barska Magnus ED Triplet 80mm F/7, DayStar Solar Scout SS60-ds
Celestron SkyMaster 15x70
HEQ5 Pro, EQ3

sentimentalbob

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 304
  • Подяк: 92
    • The Sideburns Party

есть еще уголки для моторов?
Записаний

astrOleg

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 939
  • Подяк: 259

есть еще уголки для моторов?
Если нету, то здесь есть.
Записаний
Борітеся - поборете!...
Наша мета - 603,7

Acidlex

  • Online Online
  • Повідомлень: 744
  • Подяк: 528
  • Олександр

Продається: Meade Variable Projection Tele Extender
Довжина від торця до торця 87.5мм-123мм. З одного краю (до камери) Т-різьба (М42х0.75) з іншого невідома але внутрішній діаметр 34мм і крок схожий на 1мм.
Стан: робочий, косметичний хороший, стерся напис, деякі подряпини. В комплекті якесь кілечко, видно на фото
Причина: Не використовую. Хотів застосувати для підбору робочого відрізку з редюсером, але потім купив спеціальний адаптер для цього редюсера, також була думка зробити барлоу зі змінним збільшенням.
Час на тестування і манібек: сенсу в цьому я не бачу, але обговорюється перед покупкою.
Ціна: 290грн.

Продається: Кільця для шукача. Внутрішній діаметр 60мм
Стан: Хороший.
Причина: Не використовую.
Час на тестування і манібек: сенсу в цьому я не бачу, але обговорюється перед покупкою.
Ціна: 290грн.

Місцезнахождення: м.Суми
Спосіб пересилки: Нова пошта, за рахунок покупця.
Спосіб оплати: Карта Приватбанку

Ще додаю фото лінз ширококутного окуляра про який писав у першому повідомленні.
« Останнє редагування: 15 Грудня 2019, 13:14:00 від Acidlex »
Записаний
Саморобний легкий 370mm F/5.2 (системи Ньютона), Celestron EdgeHD 8",  Barska Magnus ED Triplet 80mm F/7, DayStar Solar Scout SS60-ds
Celestron SkyMaster 15x70
HEQ5 Pro, EQ3

Acidlex

  • Online Online
  • Повідомлень: 744
  • Подяк: 528
  • Олександр

Не знаю чи продавати, але виставлю щоб знати чи цікаво комусь ).
Зелений лазерний діод PLT5 510 510nm, 10mw. Відрізняється від дешевих зелених лазерних указок тим, що працює навіть при мінусовій температурі (-10).
Діод в алюмінієвому радіаторі з лінзою фокусування.
Драйвер до нього, не знаю від якого пристрою (так продавав продавець). Регулятора ніякого нема, яскравість регулював просто зміною вхідної напруги на драйвер. Приблизно 6вольт (не пам'ятаю). Із недоліків, чути високочастотний писк, думаю в корпусі не буде чутно.
Яскравий не зважаючи на 10mw.

Також до нього я купив деяку додаткову електроніку
Акумулятор LiFePo4 AA 700mAh 3.2v, працює при мінусовій температурі.
Регулятор напруги підвищуючий.
Зарядка для акумулятора, струм зарядки 100мА.

Хотів все вмонтувати в один корпус, але так все і лежить пару років.

Якщо хтось дійсно хоче зайнятися цим то можу продати.

Лазер з радіатором, драйвер: 500грн.
Регулятор напруги, зарядка, акумулятор, тримач для акумулятора: 150грн ціна нового і окремо не продається, бо може бути потрібне для інших цілей.

Без тестів, я запевняю, що все робоче (можу зробити фото). При неправильних тестах можна щось спалити)).

Місцезнахождення: м.Суми
Спосіб пересилки: Нова пошта, за рахунок покупця.
Спосіб оплати: Карта Приватбанку

Додатково в подарунок звичайна зелена лазерна указка з насадкою "зоряне небо". Її довелося розкурочити, бо погано працювала кнопка. кнопку я випаяв, і здається пружину-контакт для батарейки відпаяв. Допаяв просто провід, для проби. Модуль робочий. Займатися нею не хочу. З футляром (видно на фото), якщо все це продам першим.

Ще можу продати звичайну червону лазерну указку 500mw (китайських). Промінь видно але дуже слабо. Для наведення телескопу достатньо, але оточуючі люди промінь не побачать. Корпус потертий.
Ціна: 100грн.  Додам футляр від зеленої указки (на фото), якщо цю указку куплять першою.
« Останнє редагування: 06 Вересня 2019, 17:44:14 від Acidlex »
Записаний
Саморобний легкий 370mm F/5.2 (системи Ньютона), Celestron EdgeHD 8",  Barska Magnus ED Triplet 80mm F/7, DayStar Solar Scout SS60-ds
Celestron SkyMaster 15x70
HEQ5 Pro, EQ3

Acidlex

  • Online Online
  • Повідомлень: 744
  • Подяк: 528
  • Олександр
Записаний
Саморобний легкий 370mm F/5.2 (системи Ньютона), Celestron EdgeHD 8",  Barska Magnus ED Triplet 80mm F/7, DayStar Solar Scout SS60-ds
Celestron SkyMaster 15x70
HEQ5 Pro, EQ3