Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
29 Березня 2024, 08:52:13

Увійти

google


Автор Тема: celestron zoom 8-24 + Datyson barlow 2x чи Datyson 4mm широкофокусний окуляр  (Прочитано 3961 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Taraster

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
  • Подяк: 0

Дорогі друзі! Хочу спитати Вашої поради: що краще на Вашу думку - celestron zoom 8-24 + Datyson barlow 2x чи Datyson 4mm широкофокусний окуляр (62°)? Турбує мене це питання вже е один день)))))) p.s. барлоу я вже маю) Буду вдячний за Ваші поради!
Записаний

ret

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 410
  • Подяк: 183
  • добрый почти всегда
    • retlight.com
Re: celestron zoom 8-24 + Datyson barlow 2x чи Datyson 4mm широкофокусний окуляр
« Відповідь #1 : 09 Березня 2018, 10:29:22 »
. - .

я бы не брал зум, он по качеству очень посредственный, , причем на 8 получите еще уже поле зрения
Записаний
Heq5Pro, ED80, ES 82 18mm, nikon d7000 (85/1,4, 80-200/2,8, 50/1,4)

Slava80

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 622
  • Подяк: 814
  • Kyiv southern suburb
Re: celestron zoom 8-24 + Datyson barlow 2x чи Datyson 4mm широкофокусний окуляр
« Відповідь #2 : 09 Березня 2018, 22:28:01 »
. - .

Дорогі друзі! Хочу спитати Вашої поради: що краще на Вашу думку - celestron zoom 8-24 + Datyson barlow 2x чи Datyson 4mm широкофокусний окуляр (62°)? Турбує мене це питання вже е один день)))))) p.s. барлоу я вже маю) Буду вдячний за Ваші поради!
Є в мене схожий зум 8-24мм. Для своїх цілей (спостереження подвійних) непогана штука, у т.ч. із Datyson Barlow , на довгофокусному ed рефракторі норм. Для інших систем навряд чи згодиться, дивлячись який телескоп, які вимоги до якості картинки та величини поля зору, монті з веденням чи без, та що ним будете дивитися. Якщо для діпскай на Ньютон без ведення - краще брати щось із широким полем, є бюджетні "ТMB II" китайські окуляри, думаю навіть вони будуть кращими, Арсенал робить недорогі хороші окуляри. А пізніше вже можна придивлятися на форумі й барахолці до серйозніших окулярів.
Записаний
"різниця між ними в тому, що вони однакові" (с)
Orion 100ED, Orion 80/400 achromat, SCT C8, SW AzGTi, Celestron Advanced GT, DeepSkyEQ4.
http://www.astrobin.com/users/Slava80/

Digard

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 957
  • Подяк: 269
Re: celestron zoom 8-24 + Datyson barlow 2x чи Datyson 4mm широкофокусний окуляр
« Відповідь #3 : 09 Березня 2018, 23:03:58 »
. - .

Широкоугольный лучше по качеству. В дешевом зуме маленькое поле, ощущение вида "в замочную скважину". Но зум конечно универсальнее - в походе может быть единственным окуляром.
Записаний
-:-

ur5xcs

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
  • Подяк: 0
  • У кожної людини свої зірки
    • FB de UR5XCS
Re: celestron zoom 8-24 + Datyson barlow 2x чи Datyson 4mm широкофокусний окуляр
« Відповідь #4 : 26 Січня 2022, 22:32:20 »
. - .

Slava80
""Є в мене схожий зум 8-24мм. Для своїх цілей (спостереження подвійних) непогана штука, у т.ч. із Datyson Barlow , на довгофокусному ed рефракторі норм. Для інших систем навряд чи згодиться, дивлячись який телескоп, які вимоги до якості картинки та величини поля зору""


Як той зум себе покаже на короткофокусному 70/300 , монті комплектне азимутальне непорозуміння , для спостережень вдень по наземці , Сонця з захистом по апертурі , Місяця та ще де чого доступного у цю дудку ?
« Останнє редагування: 26 Січня 2022, 22:43:03 від ur5xcs »
Записаний
Spacemaster 16x50 (Japan), рефракторы F36050 , F30070MN (China)