Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
18 Квітня 2024, 09:42:51

Увійти

google


Автор Тема: Магія і містика з Sigma 35/1.4  (Прочитано 903 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Саша Наумов

  • Клуб Астрополіс
  • Online Online
  • Повідомлень: 1445
  • Подяк: 610
  • Refractorman
Магія і містика з Sigma 35/1.4
« : 18 Вересня 2019, 15:40:16 »
. - .

Приїхав я у відпустку в Грузію, дістаю Сігму з кофру, накручую її - і тут камера показує Err 01, об'єктив хрустить якимось хрустом, на екрані камери - повідомлення про "unable to establish communication with lens"...
Я накрутив іншу Сігму - все працює, накрутив 35-ку - знов Err 01 і ті самі симптоми.
Спробував іншого дня - те саме.

Повернувся до Києва, ще раз перевірив Сігму перед тим як нести її в ремонт - Err 01.
Відніс до ремонтної майстерні... за кілька днів телефонує майстер, каже "я твою Сігму ганяю дві години, все працює, приходь з камерою", я прийшов, накрутив Сігму - працює.

Що за магія і містика?

Хто стикався з відмовами об'єктивів - розкажіть ваші історії !
Записаний
Agema SD 150 + WS-400

Jacques

  • Online Online
  • Повідомлень: 256
  • Подяк: 408
Re: Магія і містика з Sigma 35/1.4
« Відповідь #1 : 18 Вересня 2019, 15:56:31 »
. - .

Было похожее (с меньшими нервами) с Кенонским фиксом 50/1,8,после продолжительного неиспользования(1год а может и 2 года). Камера не видит стекло.Пару раз одел-снял, вкл.-выкл. фотик и все пошло как надо.
Записаний

malex

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 710
  • Подяк: 815
Re: Магія і містика з Sigma 35/1.4
« Відповідь #2 : 18 Вересня 2019, 16:20:02 »
. - .

Если долго не использовался, то похоже на окисление контактов. Вот и заработал после нескольких снял - поставил. Такое частенько бывает с планками памяти для компьютера, ну или видеокартами. Я имею ввиду окисление контактов после долгого хранения.
Записаний
... Если все открыть пути, куда идти и с кем идти,
и как бы ты тогда нашел свой путь ...
А. Макаревич

SIDEROCRATOR

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7643
  • Подяк: 6227
  • Omnes in astronomo continentur.
Re: Магія і містика з Sigma 35/1.4
« Відповідь #3 : 18 Вересня 2019, 17:02:11 »
. - .

Приїхав я у відпустку в Грузію, дістаю Сігму з кофру, накручую її - і тут камера показує Err 01, об'єктив хрустить якимось хрустом, на екрані камери - повідомлення про "unable to establish communication with lens"...
Я накрутив іншу Сігму - все працює, накрутив 35-ку - знов Err 01 і ті самі симптоми.
Спробував іншого дня - те саме.

Повернувся до Києва, ще раз перевірив Сігму перед тим як нести її в ремонт - Err 01.
Відніс до ремонтної майстерні... за кілька днів телефонує майстер, каже "я твою Сігму ганяю дві години, все працює, приходь з камерою", я прийшов, накрутив Сігму - працює.

Що за магія і містика?

Хто стикався з відмовами об'єктивів - розкажіть ваші історії !
сину мій істинно кажу тобі
демон вселився в камеру твою :clever: ;D
Записаний
Астрономія корисна, бо показує нам, яка нікчемна люди­на тілом і яка велична вона духом, бо розум її в змозі осягнути сяючі безодні, де її тіло, лише темна точка, але вона у змозі насолоджуватися їхньою безмовною гармонією. А. Пуанкаре
http://ukr-vo.org/personalities/index.php?b&6&lit=%CB&idp=1031

Саша Наумов

  • Клуб Астрополіс
  • Online Online
  • Повідомлень: 1445
  • Подяк: 610
  • Refractorman
Re: Магія і містика з Sigma 35/1.4
« Відповідь #4 : 18 Вересня 2019, 17:07:43 »
. - .

демон вселився в камеру твою :clever: ;D

Якийсь специфічний демон - із Сігмою 70-200 він залюбки співпрацює.
Записаний
Agema SD 150 + WS-400

Jacques

  • Online Online
  • Повідомлень: 256
  • Подяк: 408
Re: Магія і містика з Sigma 35/1.4
« Відповідь #5 : 18 Вересня 2019, 17:20:36 »
. - .

Там покрытие  Au , вроде нет окисления. Но какие-нибудь загрязнения возможны , не в вакууме живем. Если в объективе  есть кондерчик что теряет емкость при простое. Может после включения нужно время для восстановления первоначальной емкости. А Кенон кричит- Ошибка!
Записаний