Киевский клуб любителей астрономии "Астрополис"

astromagazin.net
* * *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
31 Жовтня 2020, 06:53:10

Увійти

google

Автор Тема: Продам: бібліотека астрономічної літератури для студентів/абітурієнтів  (Прочитано 668 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ol

• Подяк: 2

Продається: 266 книг + 2 атласи Михайлова
Характеристики/Опис: майже всі спеціальні наукові монографії видавництв "Мир" та "Наука" за 1973-93 рр.; підручники з астрономії та астрофізики; фізика зірок, фізика галактик; теорфізика, космологія, ЗТО, математика. Біля 15% книг - науково-популярні. Багато раритетів з тиражами 1-3 тис.прим., кілька видань 30-50 рр. 20 ст. Фотографії надішлю зацікавленим, сюди їх не вмістити.

Стан: більшість у гарному стані

Причина продажу: зміна профілю діяльності

Місцезнахождення: Київ
Спосіб пересилки: за домовленістю
Спосіб оплати: за домиовленістю

Час на тестування:
Супровід/Підтримка:
Манибек:

Ціна:  10 або 100000 грн./$

« Останнє редагування: 06 Липня 2020, 14:43:10 від Ol »
Записаний
Подякували

Склянка

• Клуб Астрополис
  • Подяк: 64
  • Quos ego

можно список

особенно 30-х - 50-х годов
Записаний
Карл Цейс з Йєни - 10х50 - 1930х років, Цейс Jenoptem 10x50, Jenoptem 8x30, B&L 7x35 11гр., [десь був кривий Celestron SkyMaster 20x80], вінтажний TAL 150ПМ
садиби в зеленій та сірій зонах, комплект сіталової оптики 500мм Ньютона, починаю облаштовувати обсерваторію

Nik

• Подяк: 0

Меня тоже интересует список. Особенно науч-поп и 30-50х
Записаний
SW 150750EQ3-2

malex

• Подяк: 710

Да. Список интересен.
Записаний
... Если все открыть пути, куда идти и с кем идти,
и как бы ты тогда нашел свой путь ...
А. Макаревич

Склянка

• Клуб Астрополис
  • Quos ego

в очередь, господа-любители астрономии.....
Записаний
Карл Цейс з Йєни - 10х50 - 1930х років, Цейс Jenoptem 10x50, Jenoptem 8x30, B&L 7x35 11гр., [десь був кривий Celestron SkyMaster 20x80], вінтажний TAL 150ПМ
садиби в зеленій та сірій зонах, комплект сіталової оптики 500мм Ньютона, починаю облаштовувати обсерваторію

Серега

• Клуб Астрополис
  • Подяк: 835

Продається:близько 300 книг
Характеристики/Опис: майже всі спеціальні наукові монографії видавництв "Мир" та "Наука" за 1973-93 рр.; підручники з астрономії та астрофізики; фізика зірок, фізика галактик; теорфізика, космологія, ЗТО. Біля чверті книг - науково-популярні. Багато раритетів з тиражами 1-3 тис.прим., кілька видань 30-50 рр. 20 ст. Фотографії надішлю зацікавленим, сюди їх не вмістити.

Стан: більшість у гарному стані

Причина продажу: зміна профілю діяльності

Місцезнахождення: Київ
Спосіб пересилки: за домовленістю
Спосіб оплати: за домиовленістю

Час на тестування:
Супровід/Підтримка:
Манибек:

Ціна:  10 або 100000 грн./$

Я зацікавлений, можна фото?
Цікавлять книги Максутова, якщо є.
Записаний

Ol

Вітаю всіх!
Змушений підкреслити, що мова йде не про 1, 3 чи 10 книжок. Продається вся бібліотека як ціле.
Щоб скласти список, мені треба вийняти  кожну книгу з шафи (а вони стоять у 2 ряди), переписати її і повернути назад. 2 хв на книгу = 20 годин роботи. Це неможливо.
Я хотів виставити фото своїх полиць, але розмір файлів (понад 4 Мб) не пропускає ця програма.
Тому я готовий надіслати фото на електронну адресу тих, хто дійсно зацікавлений.
Дякую!
Записаний

Ol

Отже, прошу надсилати запити на мою електронну адресу: cheshkov@ukr.net. Відповідь одразу після прочитання гарантую!
Записаний

Андрей Евгеньевич

• Подяк: 0

А где можно глянуть список?
Записаний

obid.42

• Подяк: 16

А скільки в бібліотеці книжок? Чи продається вся комплектом? Потратьте будь-ласка час на перепис того що продаєте і визначення ціни. В іншому випадку пахне шахрайством. 
Записаний
БПЦ-7Х50, біно Gelios 11х80, ЗРТ-452 на АZ-3, ТАЛ-125R на EQ-5.

Квазар 3C 273

• Подяк: 85

Продається:близько 300 книг

Вітаю всіх!
Змушений підкреслити, що мова йде не про 1, 3 чи 10 книжок. Продається вся бібліотека як ціле.
Щоб скласти список, мені треба вийняти  кожну книгу з шафи (а вони стоять у 2 ряди), переписати її і повернути назад. 2 хв на книгу = 20 годин роботи. Це неможливо.
Я хотів виставити фото своїх полиць, але розмір файлів (понад 4 Мб) не пропускає ця програма.
Тому я готовий надіслати фото на електронну адресу тих, хто дійсно зацікавлений.
Дякую!
Записаний
DeepSky 150/990 refractor , Vixen VMC110L, Celestron 70/400, Nikon 10x50.

malex

• Подяк: 710
Записаний
... Если все открыть пути, куда идти и с кем идти,
и как бы ты тогда нашел свой путь ...
А. Макаревич

Склянка

• Клуб Астрополис
  • Quos ego

первые фото я видел, фото второго ряда попросил

я бы купил некоторое количество книг, поскольку у меня собственная библиотека другой направленности

к сожалению, в силу устаревания сведений по астрофизике и общего падения интереса в стране к чему бы то ни было, продать библиотеку как целое - вариантов мало. Библиотеки академиков продаются у букинистов поштучно, и хорошо сохранившиеся книги редкие царского времени тянут максимум на 2000 грн. Увы и ах.

Записаний

SIDEROCRATOR

• Клуб Астрополис
  • Подяк: 3352
  • Omnes in astronomo continentur.

первые фото я видел, фото второго ряда попросил

я бы купил некоторое количество книг, поскольку у меня собственная библиотека другой направленности

к сожалению, в силу устаревания сведений по астрофизике и общего падения интереса в стране к чему бы то ни было, продать библиотеку как целое - вариантов мало. Библиотеки академиков продаются у букинистов поштучно, и хорошо сохранившиеся книги редкие царского времени тянут максимум на 2000 грн. Увы и ах.
цілком згоден, на сьогодні дані про планети сонячної системи та ряд питань астрофізики безнадійно застаріли
Записаний
Астрономія корисна, бо показує нам, яка нікчемна люди­на тілом і яка велична вона духом, бо розум її в змозі осягнути сяючі безодні, де її тіло, лише темна точка, але вона у змозі насолоджуватися їхньою безмовною гармонією. Анрі Пуанкаре
Михайло Лашко