Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
16 Квітня 2024, 13:20:45

Увійти

google


Автор Тема: С чего все начиналось ?  (Прочитано 2660 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ArtogoZ

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
  • Подяк: 0
  • Ночное светило над нами
С чего все начиналось ?
« : 01 Квітня 2008, 18:40:28 »
. - .

Хотелось бы узнать с чего у каждого из Вас и нас ), началось увлечение астрономией ? Как это было, где первый раз увидели, услышали? Вот я, например, начал увлекаться после того как отдыхая  на море посмотрел первый раз в телескоп (еще в 1999), потом пошли книги и журналы ну а потом с ушами.
Записаний
Перед нами лежит обширное поле для открытий, и наблюдение одно только дает ключ к ним.
             И.Кант

Galinka

  • Гість
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #1 : 01 Квітня 2008, 19:35:24 »
. - .

 :)   мені завжди подобалося нічне зоряне небо,  ще з 8-9 років я почала ставити такі запитання як "що таке зірка? (планета)", "чи далеко від нас другі зірки?"... Це були такі дитячі запитання...
Потім, коли в 1996 чи 1997 році (не пам'ятаю точно) було вдно комету Хейла-Боппа, це привернуло мою увагу остаточно. Я почала діставати різні книжки по астрономії, читати. Першою такою книжкою, яку я прочитала був підручник з астрономії за 10 клас, автор Воронцов-Вельямінов. Потім читала Ф. Ю. Зигель "Сокровища звездного неба", і другі його книжки, вже не пам'ятаю які. Десь в 1999 році мені купили мою першу енциклопедію з астрономію  :) Мені було так цікаво її читати, що я вставала в шостій годині ранку і читала, вдень ходила до школи, а ввечері, коли треба було лягати спати, я з фанаріком читала її під ковдрою, щоб не бачили, що я так довго не сплю  ;D
Потім мені подарували біноколь. То я ночами сиділа і дивилася в нього  :binolook:
Тепер з нетерпінням чекаю на свій перший телескоп.
Отака історія  :) :) :)
Записаний

Hornet

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2060
  • Подяк: 211
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #2 : 01 Квітня 2008, 20:06:08 »
. - .

Точно , не помню , но где-то в 91-92 году мне в руки попал учебник "Астрономия" . Начал почитывать астрономическую литературу ... Постепенно втянулся . :) . Захотелось наблюдать . Первое наблюдение в Журнале записано 4.10.1995 г.Сначала изучал созвездия , а в ноябре 95-го я построил свой первый телескоп : маленький рефрактор из очковой линзы 50/500 мм , окуляры от микроскопа ... :D А через год (в начале 1997 года ) осилил рефлектор 110/860 . Было тяжело , ничего не достать ( жил тогда в селе ) , порошки делал сам , зеркало из конденсорной линзы , вторичка --- плоско-выпуклая линза , немного сточеная по бокам , фокусер --- от микроскопа , от него же окуляры . Покрывали зеркало в зеркальном цехе на мебельной фабрике .  Монтировка --- на основе рулевой колонки от ЗиЛа  ;D . Делал по Сикоруку . Зато сколько он мне показал , в отличие от 50мм дудки ... Короче заболел я астрономией надолго , и сейчас болею . Наблюдал всегда , когда мог ( не считая службы в армии ) Наблюдал "для себя " , просто любовался небом... С тех пор прошло больше десяти лет , рос опыт , росли телескопы , сейчас готовлюсь стать астрофотографом , но и сейчас иногда с интересом перечитываю свой старый Журнал ...
Записаний
Доб 8"


Polaris

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1675
  • Подяк: 77
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #3 : 01 Квітня 2008, 20:25:21 »
. - .

Galinka , як знайомо, а чому не поступала на астрономічний?
Записаний

Galinka

  • Гість
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #4 : 01 Квітня 2008, 20:36:50 »
. - .

Polaris вТернополі немає де вчитися по такій спеціальності, а в Київ їхати не було змоги  :), хоча я дуже хотіла. Тай перспектив мало. Тому я вчилася на економічному факультеті, а в вільний час займалася астрономією  :starrynight:
Записаний

Polaris

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1675
  • Подяк: 77
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #5 : 01 Квітня 2008, 20:51:01 »
. - .

У Львові найближче можна вчитися на астронома.
Чому ви важаєте перспектив мало?
Записаний

Galinka

  • Гість
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #6 : 01 Квітня 2008, 20:56:22 »
. - .

Polaris Можна на "ти"   :)
я не знаю ні одного астронома, який би заробляв нормально, хоча і самих астрономів знаю мало... :)
Дорого займатися астрономією, тай тоді, коли я думала, куди поступати, мені всі казали: "що ти будеш робити зі своєю астрономією?", "де працювати будеш?" і т. д.
Записаний

ArtogoZ

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
  • Подяк: 0
  • Ночное светило над нами
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #7 : 01 Квітня 2008, 20:59:05 »
. - .

Polaris Можна на "ти"   :)
я не знаю ні одного астронома, який би заробляв нормально, хоча і самих астрономів знаю мало... :)
Дорого займатися астрономією, тай тоді, коли я думала, куди поступати, мені всі казали: "що ти будеш робити зі своєю астрономією?", "де працювати будеш?" і т. д.
Точно ! Сейчас в Украине научный труд астронома, да и не только астронома, не ценят вообще  :(
Записаний
Перед нами лежит обширное поле для открытий, и наблюдение одно только дает ключ к ним.
             И.Кант

Galinka

  • Гість
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #8 : 01 Квітня 2008, 21:04:14 »
. - .

Polaris Можна на "ти"   :)
я не знаю ні одного астронома, який би заробляв нормально, хоча і самих астрономів знаю мало... :)
Дорого займатися астрономією, тай тоді, коли я думала, куди поступати, мені всі казали: "що ти будеш робити зі своєю астрономією?", "де працювати будеш?" і т. д.
Точно ! Сейчас в Украине научный труд астронома, да и не только астронома, не ценят вообще  :(

Тому я і вчилася на маркетингу, а астрономією займаюся коли тільки маю час, від того, що я маркетолог, я астрономію не почала любити менше  :) :) :)
Записаний

zverush

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 858
  • Подяк: 187
  • Вічний початківець. Пропажа-рецидивіст :)
    • Earn a bit of free crypto
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #9 : 01 Квітня 2008, 21:07:08 »
. - .

Ну началось все очень давно. Мне всегда нравились небо, звезды и особенно в детстве мне больше всего нравилась Луна :)
Лет в 10 (1998г) я на даче нашел старый советский учебник по Астрономии Б.А. Воронцов-Вельяминов за 1977 год. Правда в 10 лет я там только картинки смотрел  ;D Так он и оставался валятся там на даче.Через 3-4 года мне стало интересно его читать, и я его полностью прочитал и интерес к астрономии вырос в разы.
Правда свой первый телескоп я приобрел лишь месяц назад :)
Записаний
Паша, Київ.
Synta SW DOB 10" ретрак, Synta SW 804 на EQ2, Arsenal 10x50
------------------------------

Polaris

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1675
  • Подяк: 77
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #10 : 01 Квітня 2008, 21:12:06 »
. - .

Polaris Можна на "ти"   :)
я не знаю ні одного астронома, який би заробляв нормально, хоча і самих астрономів знаю мало... :)
Дорого займатися астрономією, тай тоді, коли я думала, куди поступати, мені всі казали: "що ти будеш робити зі своєю астрономією?", "де працювати будеш?" і т. д.
Дежавю, мені точно те ж казали.
Але любов до астрономії мені абсолютно не давала вибору відмінного від того щоб стати професійним астрономом.
А від слів маркетинг, економіка і т.д. тоді мене нудило.
Записаний

Polaris

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1675
  • Подяк: 77
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #11 : 01 Квітня 2008, 21:18:29 »
. - .

Polaris Можна на "ти"   :)
я не знаю ні одного астронома, який би заробляв нормально, хоча і самих астрономів знаю мало... :)
Кого ти знаєш з астрономів?
Записаний

Galinka

  • Гість
Re: С чего все начиналось ?
« Відповідь #12 : 01 Квітня 2008, 21:32:03 »
. - .

Polaris тебе  :)... і ще трьох людей, які принаймі колись працювали десь в Києві, а зараз навіть не знаю чи ще займаються астрономією. Правда мені казали, що один з них викладав щось, ніби фізику в Києві. Старші люди років десь по 50-60
Записаний