Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* * *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
29 Березня 2024, 00:27:46

Увійти

google


Автор Тема: Купую підзорну трубу на подарунок!!!  (Прочитано 2735 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Купую підзорну трубу на подарунок!!!
« : 24 Грудня 2005, 16:52:26 »
. - .

Потрібен оптичний інструмент(підзорна труба, телескоп, монокль, бінокль), що матиме гарний(подарунковий) вигляд і пристойні характеристики для обзору найбільш доступних обєктів неба. Сума на покупку не більше ніж 200гр.
« Останнє редагування: 26 Грудня 2005, 12:44:24 від Chepurny »
Записаний
Мені дали бон :-(

Олег Малый

  • Гість
Re: Купую підзорну трубу на подарунок!!!
« Відповідь #1 : 30 Грудня 2005, 11:23:06 »
. - .

... цена до 200грн.
Ну... Реально Сергей Тичинский делает трубы с объективами от 45 до 60 мм и с переменным увеличением от 25 до 75 (90 крат)... Но они без тубуса...
Записаний

Spica

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 245
  • Подяк: 0
  • Don't_panic
Re: Купую підзорну трубу на подарунок!!!
« Відповідь #2 : 30 Грудня 2005, 21:57:42 »
. - .

Если эта тема до сих пор актуальна, то у меня есть один вариант: у нас в Киеве есть предприятие, которое делает оптику, и в том числе зрительные трубы 30х50. Это родина моей трубы, я ею довольна, и я думаю что она не должна дорого стоить. До 200 грн. Единственное, я пока не знаю, как с ними связаться.
2 nick007
Если тебе все еще нужна будет труба и после праздников, я могу попробовать найти их адрес или сайт. :)
Записаний

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Купую підзорну трубу на подарунок!!!
« Відповідь #3 : 31 Грудня 2005, 00:26:51 »
. - .

Если тебе все еще нужна будет труба и после праздников, я могу попробовать найти их адрес или сайт. :)
Справа в тому, що мене попросили мої знайомі допомогти знайти підзорну трубу( нову, в коробці - всі справи...) для хлопчика 12 - років :shuffle:
Бюджет був "ограничен" 200 українськими одиницями... Я наполягав на варіанті KONUS KJ-5  і KONUS KJ-8 від Спектри :beer:, але знайомі відмовились :pain:( для малого просто супер було б :clever:) і сказали, що подумають :hz:.
Всім дякую за допомогу, пишіть ще :super:
to Spica
Відпиши якщо знайдеш акдрессу чи сайт :shuffle:
Записаний
Мені дали бон :-(

Digard

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 957
  • Подяк: 269
Re: Купую підзорну трубу на подарунок!!!
« Відповідь #4 : 31 Грудня 2005, 01:10:53 »
. - .

... цена до 200грн.
Ну... Реально Сергей Тичинский делает трубы с объективами от 45 до 60 мм и с переменным увеличением от 25 до 75 (90 крат)... Но они без тубуса...
?????  Это как так - труба без тубуса? :o
Записаний
-:-

Олег Малый

  • Гість
Re: Купую підзорну трубу на подарунок!!!
« Відповідь #5 : 10 Січня 2006, 16:22:28 »
. - .

Ну да...

Он не делает тубусы к своим трубам...

45-60 мм труба с переменным увеличением да ещё и  с тубусом не может стоить 130-150 грн...

Т.е. данный вариант трубы относится к ценовой категории 25-30 уе.

А много это... или мало - это уже второй вопрос  ;)

Хотя, он таких труб, которые без тубуса, сделал и продал... на весну 2005 года... около 130 штук.

Есть ещё такой вариант, если у кого есть объектив и желание реализовать на нём рефрактор:

1. договориться с Сергеем.
2. дать переслать ему объектив и чертёж.
3. получить готовую трубу со своим объективом, сделанную по вашему чертежу и с оговоренных материалов.
« Останнє редагування: 10 Січня 2006, 16:44:36 від Олег Малый »
Записаний

Олег Малый

  • Гість
Re: Купую підзорну трубу на подарунок!!!
« Відповідь #6 : 10 Січня 2006, 16:50:25 »
. - .

Если тебе все еще нужна будет труба и после праздников, я могу попробовать найти их адрес или сайт. :)
Справа в тому, що мене попросили мої знайомі допомогти знайти підзорну трубу( нову, в коробці - всі справи...) для хлопчика 12 - років :shuffle:
Бюджет був "ограничен" 200 українськими одиницями... Я наполягав на варіанті KONUS KJ-5  і KONUS KJ-8 від Спектри :beer:, але знайомі відмовились :pain:( для малого просто супер було б :clever:) і сказали, що подумають :hz:.
Всім дякую за допомогу, пишіть ще :super:
to Spica
Відпиши якщо знайдеш акдрессу чи сайт :shuffle:



Ого!

В принципі, люди мають бажання купити  ЩОСЬ КРАЩЕ, ніж KONUS KJ-5  і KONUS KJ-8 від Спектри...

Але проблему бачу в тому, що вони хочуть купити ЩОСЬ КРАЩЕ не дорожче, ніж за 200 грн.

Вирішення даного питання треба починати із ознайомлення даних людей з реальними цінами на труби та телескопи  ;)
« Останнє редагування: 10 Січня 2006, 17:07:05 від Олег Малый »
Записаний