Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
19 Квітня 2024, 15:17:54

Увійти

google


Автор Тема: Сонячна тротуарка в Хмельницькому.  (Прочитано 1813 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Umnij

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1512
  • Подяк: 86
  • Astromagazin.net
    • Аккаунт Вконтакте
Сонячна тротуарка в Хмельницькому.
« : 02 Серпня 2008, 13:47:01 »
. - .

Ідея провести тротуарку зявилась лише за 2 дні до затемнення, тому не вдалось зконтактувати з деякими астрономами Хмельницького, хтось поїхав на відпочинок, а хтось десь заховав свій доб :gigi:.
Короче кажучи нас було троє - Я, Mihail i Fura!. Кожен приніс шо міг - я - свій 909ХЕК5, Міша - 150мм рефрактор на ХЕК5про а Роман (Fura!) - свого астробінокля (15х80???). Завдяки запасливості Міхаїла на кожен обєктив був натягнутий шматочок АстроСолара, і кожен інструмент був напрямленій на нашу зірку.
Місце проведення - на центральній площі міста, біля будівлі Хмельницької-Теле-Радіо-Компанії.


Не дивлячись на короткі сроки підготовки і невелику кількість реклами-агітації люди були - питали, дивилися, хоч спочатку і соромились підходити, але після запрошення подивитись деякі залишились до самого кінця.
Під час проведення акції місцевим телеканалом було взято інтервью у Міхаїла,

яке того ж вечора було показано по місцевому-ж ТВ. Були журналісти - брали інтервью у кожного, хто виявляв зацікавленість в даній події. Тими-ж журналістами був проводений приблизний підрахунок кількості людей, які подивилися в окуляр хоч один раз, вони кожному хто підходив давали безкоштовну газету, і за їхніми данними було роздано більше 350 екземплярів.

Взагалі мені все сподобалось, хоча народу могло бути і більше, і я з нетерпінням чекаю нічну частину!

Усі фотки знято Canon IXUS70
Записаний
Шайдуров Андрей
Astromagazin.net vk.com/astronomy_photographer
↑Покупка телескопов из США, доставка астрономических грузов в Украину (монтировки, большие телескопы). Есть опыт ведения переговоров на анг. языке. Консультация бесплатно ;-)↑

webdizainer

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
  • Подяк: 0
    • Интригующие путешествия
Re: Сонячна тротуарка в Хмельницькому.
« Відповідь #1 : 25 Березня 2013, 10:28:53 »
. - .

Спасибо за фото
Записаний