Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
28 Червня 2026, 04:21:47

Увійти

google


Автор Тема: Арістотель і Евдокс, 23.05.07  (Прочитано 1497 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Shadow

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3911
  • Подяк: 1049
    • 500px
Арістотель і Евдокс, 23.05.07
« : 24 Травня 2007, 13:41:56 »
. - .

окуляр 10мм. зум на фотоапараті - 6х
турбуленція і димка..
оброблено в Registax, MaxIm DL, Photoshop. стиснуто до 50%.
Записаний
Meade ETX-90 Maksutov-Cassegrain 1250mm f/13.8
Sony Alpha 7R II (a7R II)

Mott

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5752
  • Подяк: 164
Re: Арістотель і Евдокс, 23.05.07
« Відповідь #1 : 24 Травня 2007, 13:45:26 »
. - .

Aga, :up:

Записаний
Tempora mutantur et nos mutamur in illis.
We can’t step aside while gravitation waves washing out the universe foundation!

S.Fire

  • Клуб Астрополіс, Адміністратор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11051
  • Подяк: 3903
  • Павло Пресняков
Re: Арістотель і Евдокс, 23.05.07
« Відповідь #2 : 24 Травня 2007, 13:54:29 »
. - .

Атмосфера в последнии дни просто ужасна. Ближе к осени, а может и раньше, получится на порядок детальнее.
Записаний
Мій сайт
Мій фотоальбом
Допоможу з обладнанням для відеоспостереження метеорів.


Shadow

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3911
  • Подяк: 1049
    • 500px
Re: Арістотель і Евдокс, 23.05.07
« Відповідь #3 : 24 Травня 2007, 14:05:03 »
. - .

повний розмір.. стан атмосфери ще більш помітно..
Записаний
Meade ETX-90 Maksutov-Cassegrain 1250mm f/13.8
Sony Alpha 7R II (a7R II)