Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
25 Червня 2026, 14:44:30

Увійти

google


Автор Тема: Перенесено: Конкурс астро-фото в Гринвиче..  (Прочитано 530 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

MaxMan

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8280
  • Подяк: 3323
  • Регулярно кохаю Астрономію!!!
    • http://astrobudka.blogspot.com/
Записаний
У мене нічого немає. Усе раптом скінчилося!
N 49*57'52"   E 36*05'41"    заходьте у гості на каву..... :)