Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
20 Квітня 2024, 07:49:40

Увійти

google


Автор Тема: Канарські хроніки .... ll-гий міжнародний зліт ЛА на Тенеріфе.  (Прочитано 8345 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Привіт .
Якщо це цікаво , постараюсь в цій темі розказати про канарські враження , тільки часу мало ,а фоток багато (18 Гбайт), тому буду гальмувати ... наберітся терпіння ...
Записаний

Digard

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 957
  • Подяк: 269

Дуже цікаво!
Записаний
-:-

LifeIsGood

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5234
  • Подяк: 446

Надзвичайно цікаво!
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Завтра зберусь з силами і почну , сьогодні приїжджає делегація з Хмельницького , на чолі з Мішею ... як буде погода - нічого не встигну , а як не буде - тим більше  :beer: :rotate:
Записаний

Грин

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3381
  • Подяк: 0
  • Забанений!
  • Ньютон 245; МСТ180; SW 80ED; SM40; 350Da. и пр..

Серёж, с возвращением!!! Вы там за этим делом :beer: печень и поджелудочную поберегите!;)
Записаний
"Там высоко-высоко кто-то разлил молоко
И получилась Млечная дорога..." :)

Olegus

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • Подяк: 0
  • "Nova stella. Novus Rex!"

Сергей,
С возвращением!
Просьба будет - не пиши на слишком заковыристом украинском, москали тоже хотят почитать твои впечатления :binolook:
Записаний

S.Fire

  • Клуб Астрополіс, Адміністратор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11002
  • Подяк: 3496
  • Павло Пресняков

Ну что вы там, живые или как?  :pianka: Даешь отчет! Ну и юпитер не забудь выложить.  :D
Записаний
Мій сайт
Мій фотоальбом
Допоможу з обладнанням для відеоспостереження метеорів.

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Сергей,
С возвращением!
Просьба будет - не пиши на слишком заковыристом украинском, москали тоже хотят почитать твои впечатления :binolook:

Привет , Олег .... Не переживай  :), все поймете , если что, словарь почитаете , язык подучите , авось пригодится  :beer:
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Ну что вы там, живые или как?  :pianka: Даешь отчет! Ну и юпитер не забудь выложить.  :D

Все живые , но пока рабочий день , вечером начну  выкладывать ...
Записаний

Olegus

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • Подяк: 0
  • "Nova stella. Novus Rex!"

Привет , Олег .... Не переживай  :), все поймете , если что, словарь почитаете , язык подучите , авось пригодится  :beer:
Что правда то правда  :beer:  :rotate:
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Появилось трохи часу ...Почнемо ...
Я надіюсь що після перших розвідувальних поїздок , Канари стануть доступнішими для українстких любителів і допоможу всім хто захоче там побувати , тому спочатку розкажу про організаційні моменти ...

Виїхати на Канари дуже просто , якщо у Вас є закордонний паспорт (бажано щоб декілька сторінок були проштамповані різноманітними візами , тоді не виникне зайвих питань у посольстві ) , незаплямована репутація , та постійний дохід - будь яка туристична фірма з радістю Вас туди направить ...

Є де-кілька варіантів поїздки які можна звести до двох -  з сімєю , або без сімї ....
Перший менш продуктивний в сенсі астрономіїї , але більш цікавий і приємний , звичайно і більш дорогий ...
Другий - досить економічний і звичайно набагато продуктивніший для ловців фотонів з глибокого космосу - тобто астрофотографів - маніаків ....

Так як я ще незакінчений маніак , я вибрав перший - тобто поїхав з жінкою , поселився на березі окуану , найняв машину і час від часу навідувався в астрохатинку на схилах вулкану Тейде ...

Ось деякі ціни  1 -переліт Київ -Барселона -Тенеріфе - Мадрид -Київ - всього біля 600 дол на брата ...
                     2 - проживання в апартаментах  може коливатись від 20 Є за добу до 100 Є і більше на особу ....
                     3 -оренда машини від 30Є  до 90 Є за добу , якщо на дві сім"Ї то зовсім не дорого
                     4-харчування - ціни в супермаркетах приблизно як у нас , в ресторанах - теж приблизно як у Києві ...

Висновок - треба  збирати гроші і їхати туди , пізніше поясню чому ....

Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Перший тиждень , до приїзду російських ЛА я провів на березі , відпочиваючи від мирських турбот і час від часу поглядаючи на Юпітер та інші планети з тераси наших апартаментів ...

Було дуже зручно і мені і рефрактору на НЕку 5 ...
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Місто в якому ми поселились - Лас Амерікас - одне з найкращих на острові -там практично завжди погода , дуже багато різноманітних розваг  і мармурові хідники , які миють щодня спеціальні машинки ...
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Аце готель в якому ми поселились -Парк Сантьяго - досить непоганий , номера в двох рівнях , обладнані всією кухонною технікою , кругом чистота і порядок , Турція і Єгипет ховаються ....
Біля нас поруч були Співаючі Фонтани , на які приїжджали під -вечір люди з усього побережжя ...
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Пляж був в 50-ти метрах від готелю , дуже затишний і зручний , але деколи океан нагадував про себе ось такими хвилями
Записаний

Грин

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3381
  • Подяк: 0
  • Забанений!
  • Ньютон 245; МСТ180; SW 80ED; SM40; 350Da. и пр..
Записаний
"Там высоко-высоко кто-то разлил молоко
И получилась Млечная дорога..." :)

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

http://www.astroclub.ru/wiki/AstroFotografija/RabotyViktoraRubcova/Tenerife
;) Ждём-с достойного ответа!;)

По Юпітеру мені трудно було тягатись з Віктором , з його МСТ -180 , але  навіть в АПО 105 мм вдалось де-що витягнути , а Млечный Путь, думаю ,буде не гірший ....поки-що нема часу обробити РАВи по людськи ....
Але не будемо забігати поперед батька ....

Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

 В перший тиждень ми багато подорожували по острову , відвідували різні парки і природні красоти .
В одному із парків я зустрів брата Колю  .... а також його грізного папіка ...
Записаний

Diskus

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4301
  • Подяк: 1318
  • "Лупайте сю скалу!"

Там ще було багато різної екзотичної  живності ,а що творилось на пляжах та в нічних клубах  :beer: , але не будемо засмічувати форум серйозних людей -Астрономів всякими дурницями ...На черзі друга частина подорожі - Астрономічна ...але це вже завтра , сьогодні займаюсь обробкою ....
Записаний

S.Fire

  • Клуб Астрополіс, Адміністратор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11002
  • Подяк: 3496
  • Павло Пресняков

Красота!!! Давай еще! :up: :D
Записаний
Мій сайт
Мій фотоальбом
Допоможу з обладнанням для відеоспостереження метеорів.