Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
29 Березня 2024, 17:28:54

Увійти

google


Автор Тема: фотовыставка астрофотографии «Вселенная — рядом» в Житомирі. 23січня-23 лютого  (Прочитано 1140 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67

оффтоп..потім видалю.
  За два дні, вже 23-го січня в Житомирі стартує київськая фотовиставка. Приходимо, не стидаємось... на жаль вхід як в музей -платний..але всього 10грн..і ви не пошкодуєте.Інших варіантів галерей в Ж не віднайшлось...хіба шо влітку десь  :-[
  Я надрукував двійко своїх бездарно-убогих (тут і далі: б\у) астропейззажжів  ::)
Ось такий анонс склепано.

  Відкриття 23-го, після обіду.

пс: шість таких флаєрів анонсу розвішано в профільних закладах..ще 6-8 днями будуть розвішані в школах.

Записаний
"...только Время оценит вас" (с)
Подякували

vaLerik

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 209
  • Подяк: 7

Я з групою-двома прийду.
Записаний
SW 15075EQ3 + МШР
скидка +2% в астроскопе. Код: 140701

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67

Ітак, всіма силами урочисто сьогодні в 11-00 було відкрито сію виставку. сподіваюсь, вона пробудить у людей цікавість до чогось вищого, аніж справи нашої грішної землі  :o
  Панорамка виставки. (Дуже вдало вмістилась в тісні експозиції музеї і так само вдало розбилась ними на 4 частини  -дві Діпская, Сонячна Система, Астропейзажі(+2 мої) )


 Програма відкриття складалась з:

1). До цього дня аноси були розповсюджено журналістам різних масс-медіа, в т.ч. радіо і ТБ, напр
 http://novosti.zhitomir.ua/завтра-в-житомире-открывается-фотовы/
 http://zhzh.info/news/2014-01-22-18041
 На початку відкриття інтерв`ю журналістам обласного телеканалу "Союз-ТБ" ,з 10 хвилин вирізали все ))) на сюжет в півтори хвилини))).
  http://ctv.ua/video/item215.html

2). Кілька слів про експоновані фотографії тим хто вранці випадково чи нє  - забрів в музей.
 ( на фото кста -наш колэга в минулому..совєцкий ЛА..було цікаво трошки поговорити..йому тож цікаво..як все пішло вгору в цій галузі-сфері))



На відкриття ми притарабанили для наочності два телескопа+ астробіно на штативі...на то були причини..нижче.



3). 10 хвилин пан Юрій розповідав класу 24-тої школи про спостереження в телескопи, біноклі і пр.


 ..в біно даж черга витягнулась -щоб подивитись..ну і охи-ахи там)))



4). Далі нам підготували великий екран для "Астрогодини" ( клас.керівник просив за день ще)...


 маніпуляціїї...


косо-криво((  ББ невірний, горизонт завалено)))



За годину (астрогодину))) я встиг всього лиш чверть розказати....тра буде врахувати.



  Проте скушно не було..я часом перевіряв чи не заснули)))... Всі орали шо хочуть продовження розповіді+картінки ))


5). Finita.
   Ще про астрофото, скопи, звізди із присутніми...нас запросили в школу на "астрогодину" ..ми не проти))
   :SLA:


 Однозначно це подія для всіх небайдужих до неба ЖЖителів ! І однозначно це заслуга Астрополіса! Ще побажаю побільше астропейзажів..ібо їх кагбе не було..я ж то бачив тут цілу жменю красівих картінок Вкраїни і не тіко  ;) Надрукував дві своїх ..але не дуже вдало склєїв з підложкою..чуть потягнуло((( Красненька ще нічо так..чорненьку прийдеться в утіль((((


 Ну і..рекламко..пасіб))) .Може і нам через Вам аукнеться новими ЛА.


...Приходим! Занурюємось!






Записаний
"...только Время оценит вас" (с)
Подякували

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67

Я з групою-двома прийду.
дві мало..веди... всіх!!!! Ти ж фізик !!!
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

vaLerik

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 209
  • Подяк: 7

Всіх не зможу фізично )))
Записаний
SW 15075EQ3 + МШР
скидка +2% в астроскопе. Код: 140701

ChAS

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6997
  • Подяк: 1336
Записаний
SW Quattro 8" + TS Aplanatic Coma Corrector + ATIK 314L, HEQ-5, QHY-5 Finderscope guider

Yum

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5118
  • Подяк: 721
  • Сергей, и на ты... :)

100% сочетание экспозиции зала и материалов выставки  :up: :up: :up:
Записаний
Dob130\650 & SW1025 & SWMaxView90 на Celestron NexStar SE & SW multi function

Dmitriy

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 233
  • Подяк: 7
  • Астрономічний клуб "Юпітер"

100% сочетание экспозиции зала и материалов выставки  :up: :up: :up:

cool :up:
Записаний

AndrewP

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3222
  • Подяк: 414
  • Андрій, Дніпро

Житомир, ви молодці!!!
Жаль, що рідний Дніпро мовчить....
Записаний
In theory, theory and practice are the same. In practice, they are not. :)

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67

то розбудіть їх...хтось же має розбудити.
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

AndrewP

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3222
  • Подяк: 414
  • Андрій, Дніпро

Дуже здивований, що в Житомирі є такий музей! Обов*язково завітаю, як буде нагода!
Записаний
In theory, theory and practice are the same. In practice, they are not. :)

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67

Дик...Житомир - батьківщина С.П.Корольова,ага, того самого конструктора першої в світі косм. пігалки, друга Гагаріна. Там класний музей! А навпроти цього - будинок-музей С.П.Корольова, де він народився і жив. І класний арт-директор..саме "арт", бо дуже на видумки гаразді)). Я півроку назад там був напр., на фільмі про "Ціолковського"...і прче там крутять. Але (оффтоп) щас має проблеми через убогу владу міста. Тая ракета -колись стояла верхи та довелось покласти..нема за шо відреставрувать і вона була аварійна, потім поруч мався бути планетарій -шарік поставили..але не покрили..він вже з рік десь просто всіма вітрами і дощами((((.ууу...
 
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)

Альдебаран

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2487
  • Подяк: 688
  • ЧКЛА "Кассиопея"
    • Победитель конкурсов "Лучшее астрофото" 2015 и 2016 годов

 :SLA: замечательная организация!

Yuri

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 32
  • Подяк: 26

Выставка уехала в Чернигов! :SLA:


« Останнє редагування: 26 Лютого 2014, 01:17:30 від Yuri »
Записаний
Dob 8", Dekarem 10x50 - увели на тротуарке 21.05.16
Подякували

MOKRIZZONNI

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 260
  • Подяк: 67

хотів би відновити справедливість,чисто для формальності- дарма мене восхваляли тут, фактично всі процедури,пошуки, проблеми, ТБ і прочна на себе взяв пан Юрій, (Директор Департаменту по зовнішнім зв`язкам із Людством)  :shuffle:  :gigi: ...я тіко шо лазєрною указкою розмахував, кого і шо і куди посилать)).
  Тому спасібо йому, Астроклюбу, і всі хто прийшов і вдохновився тим!
Записаний
"...только Время оценит вас" (с)