Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
25 Квітня 2024, 18:59:25

Увійти

google


Автор Тема: Если взрослые мужики не могут сказать ..., то для чего этот форум? Re: Гумор №14  (Прочитано 3851 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Mutant

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3183
  • Подяк: 405
  • Так, так! Той самий, страхітливий та жахаючий...


Конференция и форум - две большие разницы
А в чем разница?  :) Тут сидят все те же в последние годы. Или у нас ЛА из той секты где считают что в онлайне можно вечти себя иначе чем в живую?
Записаний
Synta SW ED80 Pro, HEQ5 Pro, Newtonian 200mm, Canon 350Da, QHY-5, QHY-6.

SP

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4627
  • Подяк: 1243

Отвечаю: на форуме есть официальные правила, на Конференции пока нет. Одно дело когда ты в своей компании, а другое - когда форум читают посторонние люди. Странно, что нужно объяснять такие простые вещи.
Записаний

Mutant

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3183
  • Подяк: 405
  • Так, так! Той самий, страхітливий та жахаючий...

Отвечаю: на форуме есть официальные правила, на Конференции пока нет. Одно дело когда ты в своей компании, а другое - когда форум читают посторонние люди. Странно, что нужно объяснять такие простые вещи.
Я вас у моляю, коли ви останній раз бачили у цьому розділі "посторонніх" людей. Повернітся в реальність.  ;D Як я писав вище, ви робите вигляд ніби зараз 2012 рік, і на форумі кожен день з'являється пару нових людей. Якщо вам це подобається то забаньте незгодних, видаліть теми і все стане як було. Всеодно форум на жаль перестав бути основною тусою, ніхто від цього нічого не втратить. Але якщо зміни назріли, то мабуть треба шось міняти.
Записаний
Synta SW ED80 Pro, HEQ5 Pro, Newtonian 200mm, Canon 350Da, QHY-5, QHY-6.

astrOleg

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 939
  • Подяк: 259

Отвечаю:.
Бачу тут має місце банальна модераторська солідарність: один модератор перегнув палку, явно перейшовши межу здорового глузду, інші модератори автоматом заступаються за нього.
Типу, як син чиновника збиває людину машиною,  всі інші чиновники автоматом починають рятувати його від тюрми.
Записаний
Борітеся - поборете!...
Наша мета - 603,7

Chepurny

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3993
  • Подяк: 1701

Сотник ніякої палки не перегинав, він діяв згідно правил. Він повинен був так діяти. У всіх випадках, коли модератори пропускають ненормат, це - провина модераторів.
Правила повинні виконуватись. Крапка. Якщо правила погані, повинна запускатись процедура по обговоренню і прийняттю нових правил. При цьому старі правила діють до моменту прийняття нових.
Записаний

astrOleg

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 939
  • Подяк: 259

модератори пропускають ненормат
Де ви там побачили ненормат?

Якщо правила погані, повинна запускатись процедура по обговоренню і прийняттю нових правил.

 Нових правил - це яких, тих де дозволено матюкатись на форумі. Особисто я проти таких правил.
 Непотрібно міняти правил, як і у випадку з "новинами". Потрібно лише послабити гайки(у відношенні нинішнього предмета дискусії), і вмикати здоровий глузд у плані "новин".

І взагалі, уже добу вам(модераторам) талдичимо, що форум загибається від цієї духоти, у яку ви його перетворили, а вам як об стіну горохом. Правила правила правила.....
Записаний
Борітеся - поборете!...
Наша мета - 603,7

SP

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4627
  • Подяк: 1243

Цитувати
Я вас у моляю, коли ви останній раз бачили у цьому розділі "посторонніх" людей.
Я вас умоляю, правила касаются не только этого раздела, а всего форума. Когда я здесь видел и когда здесь были -опять таки, две разные вещи. Если непонятно, я объясню - я не отслеживаю, кто и когда появляется в теме "Гумор 14".
Цитувати
Вcеoдно фoрум на жaль пeрeстaв бути oснoвнoю тусою, ніxто вiд цьогo нічогo нe втрaтить. Але якщо зміни назріли, то мабуть треба шось міняти.
Основной тусой он перестал быть потому, что время сейчас такое, что многим не до астрономии. Но это не повод для паники, имхо.
Щось треба міняти? То що саме? Може спочатку скінчити жорстокий офф-топ у темі та перейти до спеціальної?
Записаний

astrOleg

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 939
  • Подяк: 259

Я думаю тут ни разу не бюджетный вариант!
Бюджетный это вот

По логіці, модератор мав би видалити верхню фотку, але не видалив.

Натомість, деякий час перед тим, був видалений такий мем

Записаний
Борітеся - поборете!...
Наша мета - 603,7

Квазар 3C 273

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 992
  • Подяк: 140

Отвечаю: на форуме есть официальные правила, на Конференции пока нет. Одно дело когда ты в своей компании, а другое - когда форум читают посторонние люди. Странно, что нужно объяснять такие простые вещи.
Посторонні люди?
Та невже?
Наскільки я пам'ятаю увесь розділ "Общение" доступний для перегляду лише зареєстрованим користувачам!
Записаний
DeepSky 150/990 refractor , Vixen VMC110L, Celestron 70/400, Nikon Aculon 10x50.

Квазар 3C 273

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 992
  • Подяк: 140

Сотник ніякої палки не перегинав, він діяв згідно правил. Він повинен був так діяти. У всіх випадках, коли модератори пропускають ненормат, це - провина модераторів.
Правила повинні виконуватись. Крапка. Якщо правила погані, повинна запускатись процедура по обговоренню і прийняттю нових правил. При цьому старі правила діють до моменту прийняття нових.
Наскільки я зрозумів ніякого порушення правил як такого й не було, бо якщо в слові видалено кілька букв, то це вже зовсім інше слово, а безпосереднього вживання матюків не було. Щоб не було таких проблем варто більш детально визначити цей момент в правилах форуму і чітко їм слідувати!
Записаний
DeepSky 150/990 refractor , Vixen VMC110L, Celestron 70/400, Nikon Aculon 10x50.

astrOleg

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 939
  • Подяк: 259

Також нецензурний пост

Записаний
Борітеся - поборете!...
Наша мета - 603,7

Іван Сотник

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 855
  • Подяк: 124

По логіці, модератор мав би видалити верхню фотку, але не видалив.
Вы таки думаете, шо эта мадам распугивает народ с форума?
Я Вас умоляю!
 ;D
Записаний
Небосхил - ясних зірочок рій,
ти, завмерши, дивуйся і мрій!
ТМШ, БПВ 7х50

Квазар 3C 273

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 992
  • Подяк: 140

По логіці, модератор мав би видалити верхню фотку, але не видалив.
Вы таки думаете, шо эта мадам распугивает народ с форума?
Я Вас умоляю!
 ;D
А тоді я все зрозумів: проблема втому, що нормальна мадам на нижньому фото може притягувати користувачів заглянути в тему, а це ж не допустимо!

Обговорення таки й справді виходить... безтолкове.
Записаний
DeepSky 150/990 refractor , Vixen VMC110L, Celestron 70/400, Nikon Aculon 10x50.

astrOleg

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 939
  • Подяк: 259

Ще один приклад вибірковості правосуддя.

Пост про Єбатюшка невидалений до цих пір, натомість мій пост про #сказочноебали був видалений адміном через пів години.
 Значить Єбатюшка цензурне слово, а сказочноебали пошле.

Записаний
Борітеся - поборете!...
Наша мета - 603,7

Іван Сотник

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 855
  • Подяк: 124

Господа юмористы, давайте, всё-таки, обсуждение перенесём в соседнюю тему.
Записаний
Небосхил - ясних зірочок рій,
ти, завмерши, дивуйся і мрій!
ТМШ, БПВ 7х50

astrOleg

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 939
  • Подяк: 259

1. Мат запрещён правилами форума.

У всіх випадках, коли модератори пропускають ненормат, це - провина модераторів.
Правила повинні виконуватись. Крапка.

Скажіть, чи  був покараний Бігол за розміщення поста з нецензурним словом. Якщо ні, то чи був покараний модератор за те, що пропустив нецензурщину на форум?
Записаний
Борітеся - поборете!...
Наша мета - 603,7

Іван Сотник

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 855
  • Подяк: 124

Обговорення в сусідньої, причому Вами відкритої, темі. Так зрозуміло?
Між іншим, саме там я до Вас звернувся і не отримав відповіді.

Записаний
Небосхил - ясних зірочок рій,
ти, завмерши, дивуйся і мрій!
ТМШ, БПВ 7х50

S.Fire

  • Клуб Астрополіс, Адміністратор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11002
  • Подяк: 3496
  • Павло Пресняков

Цитувати
Скажіть, чи  був покараний Бігол за розміщення поста з нецензурним словом.
Это слово не является нецензурным. Однако, применять его по отношению к участникам форума не рекомендуется.
Записаний
Мій сайт
Мій фотоальбом
Допоможу з обладнанням для відеоспостереження метеорів.

astrOleg

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 939
  • Подяк: 259

Это слово не является нецензурным. Однако, применять его по отношению к участникам форума не рекомендуется.
  :rofl:  :up:
Записаний
Борітеся - поборете!...
Наша мета - 603,7

Alone_Ghost

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2035
  • Подяк: 268
  • Самое непостижимое в мире - то, что он постижим.

вообще в свете последних событий так и хочется переименовать тему в "Палата №14"  :rofl:
Записаний