Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
20 Квітня 2024, 04:59:48

Увійти

google


Автор Тема: Астрофото в Андоррі...  (Прочитано 8571 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Астрофото в Андоррі...
« : 22 Січня 2006, 22:32:25 »
. - .

        Всіх вітаю :congrats: з минулими святами і бажаю нових злетів в цьому році :beer:
На різдвяних святах я мав змогу побувати в чюдовій країні, що має незвичну для нашого слуху назву - Андорра. Вперше, особисто я, почюв цю назву вболіваючи за нашу збірну по футболу :up:. Тоді я подумав - "Як ми їх зробили :gigi: цій країні ще далеко до нас". Але, як показало життя - футбол це не головне для країні(їхній футбол скоріше є хоббі для місцевого населення). Андорра - це незалежна країна, площа 486 квадратних км, населення 65000(корінне 13000), розташована паміж Францією і Іспанією в самому серці гір Піріней. Ця маленька і незалежна країна за багатьма показниками може заткнути за пояс багатьох європейських грандів :clever:. Щось мене понесло... і тому: Це мальовнича і завжди усміхнена частина світу, особливо для любителів гірськоголижного відпочинку. Гори, сонце, сніг - все це є і в нас :pain:, але інфраструктура і сервіс там на висоті і т.д і т.п. Не будем хаїти нашу країну, я зробив висновок, що там просто за всім кропітливо слідкують і поважають традиції та минуле :super:.   
 
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #1 : 22 Січня 2006, 22:42:36 »
. - .

Буду викладати фото в хронологічному порядку з деякими коментарями. В основном це будуть нічні пейзажі, а про все, що відбувалося в день я постараюсь відповісти на Ваші запитанняя сюди ж( можливо і з фото). Адже фоток "немеряно" і якщо розповідати кожний цікавий момент - то мене :lamer:. Тому з радістю відповім на всі ваші запитання по ходу розповіді.
 
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #2 : 22 Січня 2006, 23:19:32 »
. - .

     Ще до того як потрапив на борт літака, я мріяв, що отримаю вражаючі знімки коли той підніметься на висоту 10км і мені відкриється неймовірний пейзаж :super: Але :hz: ... не так сталося як гадалося. Пейзаж відкрився, але тільки для мого ока. Фотоапарат так і не зміг подолати стляну браму ілюмінатора :'( До речі про фотік( OLYMPUS C-770 ). Тепер він мертвий - в якийсь момент, вже там в Андоррі, він просто не включився :hz:. Я прегорнув з ніг до голови всю країну( людей, магазини, представництва тощо...) і всі мені казали "  I don't know, you must go to Barcelona, or to the place that you buy this camera". Відморозились :gigi:, хоча дуже співчювали. Скоріш за все то була волога( ми жили на висоті 1800м і погода там мінялась як "підгузник в малюка" - то сонце, то сніг).
Отже Місяць і Венера з висоти 10000м.
І нічна Барселона.
« Останнє редагування: 22 Січня 2006, 23:35:56 від nick007 »
Записаний
Мені дали бон :-(

ajgolink

  • Offline Offline
  • Повідомлень: 325
  • Подяк: 0
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #3 : 23 Січня 2006, 00:22:08 »
. - .

Сочуствую на счет аппарата, но как мне это знакомо у меня в прошлом году ни одного кадра не получилось в Италии - там высота была 3900 а местами и 4200 - мой Canon EOS 50 вообще не включился, а 10D - глючил по  страшному, кстати батарей пришлось выкинуть - замерзли что ли...

Снимок с бакалом  :up:
Записаний
------------------------------------------------------------
Micro: Carl Zeiss Jena Ergaval PhV, Carl Zeiss Jena Amplival, МБС-10, Meopta DarkField Bino, Биолам Р-15

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #4 : 23 Січня 2006, 00:29:47 »
. - .

Сочуствую на счет аппарата, но как мне это знакомо у меня в прошлом году ни одного кадра не получилось в Италии - там высота была 3900 а местами и 4200 - мой Canon EOS 50 вообще не включился, а 10D - глючил по  страшному, кстати батарей пришлось выкинуть - замерзли что ли...

Снимок с бакалом  :up:
А то... Отже требо було проконсультуватись перед виїздом :clever: Його доречі зараз реанімують, може шось і вигорить :hz:, а з батареями здається все гаразд. Дякую. Я на тижні викладу всі фотки на FTP і дам адрессу. Зараз продовжу...
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #5 : 23 Січня 2006, 01:02:10 »
. - .

   Приземлення було м"яким і всі повалили до трапу. Я був одиним з перших хто потрапив на землю - хотів познімати літак і Місяць ;D, і був вперше вражений сервісом. Справа в тому, що в літаку летіла ще зовсім маленька дитина і батьки взяли з собою на відпочинок дитячю каляску. Звичайно каляску відправили в Києві до багажного відділення, але в Барселоні її було вийнято в першому порядку( прямо на злітній смузі) і доставлено під трап літака ще до виходу здивованих батьків :hz:,- "мол"  щоб дитину не нести на руках до автобуса!!! Ось це я розумію сервіс, надалі таких сюрпризів було достатньо. При повернені такої картини я не спостерігав...
Місяць в аєропорті. 
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #6 : 23 Січня 2006, 01:19:30 »
. - .

    Аєропорт - величезний, таможня, перший магазин - пресса, питаю астрономічні журнали - нема :pain:, вийшов на вилицю, зима - +18 градусів, пальми, при цьому тут не працюють фонтани, аргумент: "Зараз зима, ось Ви приїзджайте літом вони працюватимуть" :insane:
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #7 : 23 Січня 2006, 01:22:55 »
. - .

А Місяць у Нас один на всіх :gigi:
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #8 : 23 Січня 2006, 04:39:28 »
. - .

     З засвіткою в Барселоні мабуть точно проблема - небо наче рожеве покривало. Хоча я віднайшов в панарамних фотках міста купол обсерваторії, але про це трохи згодом. Навіть Місяць трохи блідий :shuffle:
А авто вже з Андорри. На фото видно знак, що сповіщає про заборону тутешнього паркування ;D
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #9 : 23 Січня 2006, 05:09:26 »
. - .

       А тут вже пішло високогірне рубілово. З таким малим розміром jpg зїдає всі тусклі зорі і маленькі деталі :pain: тому буду покладатись на вашу фантазію і особистий досвід. Фотографував просто з балкону отеля :rotate:
« Останнє редагування: 23 Січня 2006, 05:15:25 від nick007 »
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #10 : 23 Січня 2006, 05:34:34 »
. - .

     Майже всю ніч по гірськолижним трассам бороздять простір так звані "ретракери" - їхня основна задача залагодити зчісани частини траси або зтворити штучні трампліни зі снігу. Труба у лівому кутку - це снігорозпилювач( вода і повітря подаються під великим тиском на сопла, змішуючись ця суміш випадає на землю пухнастим сніжком).
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #11 : 23 Січня 2006, 05:43:50 »
. - .

    Андорра - це офшорна зона. по нашому - чесна халява для легального бізнесу. Навкруги купа банків, дорогих авто, та шикарних ресторанів. Середній прибуток на одного корінного жителя в рік складає не меньше 50000 у.е. :dropjaw: при цьому він може нічого не робити(бити байдики). А навкруги виростає все більше і більше маленьких готелів і ресторанчиків.
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #12 : 23 Січня 2006, 05:58:51 »
. - .

    Фотографувати і спостерігати :binolook: в бінокль( взяв з собою БПЦ 20х60) одне задоволення. При максимальних значеннях ISO і довгих витримках непотрібен жоден "подовл.шума" чи чорновий кадр. Просто наводишся і фотографуєш :starrynight:. Ось приклад з Оріоном - фонар лупить в об"єктив, на небі хмари, а йому буквально до лампочки :o
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #13 : 23 Січня 2006, 06:02:26 »
. - .

    Ось одиночний кадр Оріона: витримка 15с, ISO 400, діафрагма 3.2. Був би фотік попотужніше :shuffle:
Записаний
Мені дали бон :-(

Іван Сотник

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 855
  • Подяк: 124
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #14 : 23 Січня 2006, 10:35:09 »
. - .

Коля молодец! Горы ещё давай!
Записаний
Небосхил - ясних зірочок рій,
ти, завмерши, дивуйся і мрій!
ТМШ, БПВ 7х50

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #15 : 25 Січня 2006, 01:55:39 »
. - .

А ось такими був Місяць. Два фото в середині зробленні - перша десь об 20:00( всходить), а друге десь о 4:00 ранку наступного дня(заходить) :rotate: Касіопея на горищі.
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #16 : 25 Січня 2006, 03:44:05 »
. - .

Місяць заходить, край неба палає...
З поезією в мене  :up: :gigi:
Записаний
Мені дали бон :-(

nick007

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 688
  • Подяк: 0
  • З.І. :-)
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #17 : 25 Січня 2006, 04:41:36 »
. - .

Ще один Оріон (одиночний кадр), думаю, що там, можна було б, з легкістю і туманність Бернара роявити при великих витримках :hz:
Записаний
Мені дали бон :-(

LOZA

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5870
  • Подяк: 91
  • Per aspera ad astra!
    • АСТРОПОЛИС
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #18 : 25 Січня 2006, 11:02:00 »
. - .

  Да Коля ты поэт. Снимки хорошие учитывая обстановку но пейзажи как говорит молодежь  реальные!!!! :up:
Записаний
Ньютон 200мм.EQ-5 (полный фарш) Ньютон 150 мм ЕQ3-2  130мм ЕQ3-1 Ньютон.

MaxMan

  • Клуб Астрополіс, Модератор
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8160
  • Подяк: 2540
  • Регулярно кохаю Астрономію!!!
    • http://astrobudka.blogspot.com/
Re: Астрофото в Андоррі...
« Відповідь #19 : 25 Січня 2006, 14:32:46 »
. - .

И я хочу.  :-\ Только хто-ж меня отпустит  :'(
Записаний
У мене нічого немає. Усе раптом скінчилося!
N 49*57'52"   E 36*05'41"    заходьте у гості на каву..... :)