Київський клуб аматорів астрономії "Астрополіс"

astromagazin.net
* *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
24 Червня 2026, 15:43:28

Увійти

google


Автор Тема: Комета 10P/Tempel  (Прочитано 50 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tryam

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1814
  • Подяк: 2966
  • Адмін, але не тут :-)))
    • Астрономи. Любителі і професіонали.
Комета 10P/Tempel
« : Вчора в 17:15:24 »
. - .

Пізніше буде більше матеріалу, а поки що одиночник за 18 червня 01:36 за Києвом.
Постобробка в лайтрумі.

Записаний
SW 25012P BD; SW 1206A; SW EQ-6; Orion StarShoot
Подякували

SIDEROCRATOR

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8688
  • Подяк: 7834
  • Omnes in astronomo continentur.
Re: Комета 10P/Tempel
« Відповідь #1 : Вчора в 23:31:46 »
. - .

А нащо було плодить окрему тему? Коли вона вже давно є
https://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=49948.msg662956;topicseen#new
Записаний
Астрономія корисна, бо показує нам, яка нікчемна люди­на тілом і яка велична вона духом, бо розум її в змозі осягнути сяючі безодні, де її тіло, лише темна точка, але вона у змозі насолоджуватися їхньою безмовною гармонією. А. Пуанкаре

Tryam

  • Клуб Астрополіс
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1814
  • Подяк: 2966
  • Адмін, але не тут :-)))
    • Астрономи. Любителі і професіонали.
Re: Комета 10P/Tempel
« Відповідь #2 : Вчора в 23:55:42 »
. - .

А нащо було плодить окрему тему? Коли вона вже давно є
https://www.astroclub.kiev.ua/forum/index.php?topic=49948.msg662956;topicseen#new
Просто не думав, що її настільки давно було створено, і до сьогодні ніхто в неї нічого більше не викладав. Бігом передивився, що було за цей рік, не знайшов – і створив. А після мене вже через кілька годин в неї RPM написав. Тож, жодного злого умислу. )
Записаний
SW 25012P BD; SW 1206A; SW EQ-6; Orion StarShoot